reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Alan też brał żelazo (w syropie). Również miał zatwardzenia. Ale miał 2 miesiące, więc nic nie mogłam mu dawać z jedzenia (a jak był starszy to śliwki działały rewelacyjnie na zatawardzenia :tak: Zjadł trochę i od razu eksplozja w pampersie :-D). Ja staram się stosować to, co mam, a w ostateczności wybieram aptekę. W apteczce mam mnóstwo ziół :) I na szczęscie (odpukać!) Alan mi nie choruje.
 
reklama
dzięki Luuuzna. ze śliwkami spróbujemy w weeken bo wyjezdzamy do rodziców. maja działkę. tydzień temu węgierki juz była prawie dojrzałe wiec teraz na pewno juz są dobre żeby podac Marysi. chyba nie za wcześnie na surowe śliwki dla Marysi co?

Dziękujęmy Rechotku, bardzo nam pomogłaś.
 
Witajcie dziewczyny!
Ksawek miał rzadko zadwardzenia, ale dawalam jemu heratki ziolowe oraz czopki.
Jestesmy po ciezkiej nocy, a raczej dlugim i trudnym wieczorku. Maly był bardzo marudny i nie chcial spac. Kazdy sprzeciw konczyl sie zalosnym placzem i lamentem. Nie chcial w lozeczku, nie chcial w sypialni, nie chcial u gory siedziec. Sam nie wiedzial czego tak naprawde chce. Usnal dopiero o 23. Tak mi go zal bylo.:-(
 
A my wróciliśmy z wakacji w poniedziałek ale dopiero dzisiaj trochę czasu mamy. Przez tą pogodę nawet prania nie mogłam porządnego zrobić. Poza tym mała troszkę na marudzi ale 'zatrudniła' siostrę jako opiekunkę i już prawie jestem z robotami domowymi na bieżąco:) Malutka ma się dobrze ale tęskniła za domem i swoim łóżeczkiem :)
 
Monia Sto Lat

101120212816tort_500x500.gif
 
reklama
Monika Sto lat :)

mi.nu zawsze mam miętę (na dolegliwości żołądkowe), lipę (na przeziębienie i temp) - to zerwałam na wsi u rodziców. Rumianek (na stany zapalne itp), koper włoski...to takie podstawowe...
 
Do góry