reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Witajcie Dziewczyny!:-)
Pomimo nieprzyjajacych prognoz pogodowych wybralismy sie wczoraj na mala wycieczke po Gdańsku. Okazalo sie na miejscu, ze nie mamy czego zalowac. Pogoda przepiekna, a mlody umoczyl swoje Szanowne Dupsko w Zatoce.:-D Zwiedziliśmy m.in Zoo. Polecam!:-)
Zrobilismy male zakupki w Ikei i o 23 bylismy juz w domku.:-)

NIECH BEDZIE PIEKNIE I SLONECZNIE OD JUTRO DO PRZYNAJMIEJ KONCA WAKACJI!!!
 
mam pytanie do bardziej doświadczonych mamuś ode mnie. Marysia ma anemię i dostaje zelazo, no i jest problem z kupą, ma zatwardzenie. bardzo się męczy zeby zrobić. w niedziele tak sie przy tym spociła ze cala mokra była. znacie jakies sposoby zeby jej jakos pomóc? nie chciałabym stosowac czopków glicerynowych. to ostateczność, no chyba ze mozna czesto. nie wiem. jeszcze jej czopka nie podałam.
 
reklama
miniś a ona na cycku tylko jest co jada? możesz też zwiększyć wchłanianie i przyswajanie żelaza do organizmu podajac witaminę C mniej żelaza będzie w kupce

a i napisz ile waży ile razy dziennie jaką dawkę żelaza podajesz, powiedz też jakie żelazo i ile ma hemoglobiny kto zlecił żelazo??? pediatra??? na jak długo ??? jaki jest poziom MCV we krwi i MCHC
 
Ostatnia edycja:
Do góry