reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

same szlachetne dupki na forum hi hi hi my używamy pampersa premium care bo wg mnie najlepsze :) nie lubię takich grubych pampków a te białe są najcieńsze :) choć active baby też używamy bo na samych białych to byśmy zbankrutowali hi hi hi a chusteczki najlepsze pampers ale wiadomo każde dziecko inne i jednemu odpowiadają a drugiemu nie :)


o my też już jedziemy na pepti od 2 tygodni bo Blania ma skazę a sama zrezygnowała z cycusia z dnia na dzień i zastanawiam się czy aby nie przez to że byłam u diabetologa i miałam obciążenie glukozą bo po badaniu cycuś nagle zrobił się blllllllleeeeee choć mała nie umiała przez 6,5 m-ca pić z butelki :o
 
Ostatnia edycja:
reklama
sos kurkowy gotowy !!!! sama zbierałam grzyby więc jakbym się jutro nie odezwała to wieniec zróbcie z bardzo kolorowych kwiatów i postawcie mi znicza :D
 
mi.nu witaj :-)

my byliśmy na zakupkach, ksero zamknięte :wściekła/y: a do solarium to już nie poszłam bo Mati trochę marudny był :dry:

dzisiejszego dnia do udanych raczej nie zaliczam :/

co do mleka to Mati pije jakie nam w ręce wpadnie byle powyżej roku a pieluchy i chusteczki to najtańsze z polo i jest oki ;-):-)
 
Witam Nową Forumowiczkę :-)

My lecimy na smakowym Juniorze, a od niedawna rozsmakowal sie w bebiko o smaku bananowym. Dzieki luuuzna, najlepsze mleczko na swiecie!
My uzywamy pieluszek i chusteczek z Biedrony i jestem super zadowolona z nich, a co do chusteczek Huggiesow to Ksawika mega uczulają.

My w końcu, jak deszcze przestał lać wyjeżliśmy z chacjenty, oczywiscie w superanckim obuwiu zwanym kolosiki.:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry