reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

wow, od rana dzwonię do przychodni i dopiero sie dodzwonilam. takze lecimy na wizyte na 10.40. Mała miala leukocyty w moczu i kaszel.brała leki. idziemy na kontrol i pewnie pospacerujemy.oby sie nie rozpadalo.
 
reklama
Hello!
mi.nu - dzieki za informacje!:-) zdrówko życzymy !
mikka - ojjj też bym poszła na jakoś zabawę. Ostatnio byłam rok temu na weselu u brata.:-D
My mamy plastikowego konika bujanego z little tikes. Dostał go od nas rok temu, a dopiero po roczku zaczał sam sie z nim bawić. Wcześniej panicznie sie go bał .
Ksawek np. panicznie boi sie bujaczek, zarowno domowych, jak i na dworku. :/

Hehehe smieje sie, ze moj szkodnik powinniem testowac zabawki. Wiekszosc zabawek wyglada tak, jakby korzystalo z nich cale przedszkole przez 20 lat.:-D Nawet garnek z Fisher jest popsuty, bo junior ciagle go rzuca o kafelki.
Podobno tendencje do psucia zabawek ma po tatusiu.:-D

My dzisiaj w końcu wypuścimy sie na pocztę i na małe zakupki.:-)
 
My po wizycie u lekarza. Z moczem wszystko ok, posiew ujemny, ale Mała ma anemię. Będzie brała żelazo i kwas foliowy. No i mam ją oklepywać bo cały czas nie ma czystego oddechu. Walczymy już dwa tygodnie z katarem, kaszlem, potem leukocyty w moczu wyszły podwyższone. Na szczęście już jest praktycznie ok.
Mała jakaś rozdrazniona. Po spacerku dwie godziny marudziła i w końcu zasnęła. Może zęby idą.
 
używałyście może chusteczek nawilżających Cleanic? są w promocji w E-leclerc i wlasnie nie wiem czy kupowac. są też w promocji deserki gerber 3x130g po 5,25zł. po obiedzie przejdziemy sie na zakupy.
 
Używałam, ale mnie nie zachwyciły :no: Były dla mnie mało nawilżone ;-)

Dobrze że mój słoiczków nie lubił :) Sama musiałam wszystko mu robić ;-)
 
reklama
Deserków nie kupiłam bo nie było. W e-leclerc jak coś jest w promocji to często trzeba poczekać dwa-trzy dni bo w dniu rozpoczęcia promocji towar im jeszcze nie dojechał. juz kilka razy tak miałam. przychodze za parę dni i już jest. chusteczki były ale nie kupiłam. pozostaje wierna pampersowym :)
 
Do góry