reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Sylwester był w domku z mężem. Nic nie zapowiadało że to zaraz się zacznie a o 4 rano wody mi odeszły i do szpitala. Szybko przejechaliśmy przez miasto bo pustki były. Jak to w nowy rok. O 14.50 Marysia była już na świecie. Bardzo się cieszę że poczekała do nowego roku i nie urodziła sie na koniec grudnia. Zawsze rok młodsza :)
 
A moja właśnie na pieluchy pampers uczulona. Jak się urodziła to pampersów używaliśmy i cały brzuch miała wysypany.Happy nam bardzo odpowiadają i promocyjna cena tez super. kupuje 2 paczki i na miesiąc wystarcza. za to z chusteczek najbardziej mi wlasnie pampersowe odpowiadaja, te białe albo niebieskie. bo te pomaranczowe clean & play to mi smierdza. mam ich jeszzce jedna paczke i raczej nie zużyję.
 
Na wątku jest nasza koleżanka, co urodziła w Sylwestra :)

Z chusteczek nawilżanych Huggisy i pampersy :) A sleep&play to szczególnie - jak nie chcesz, to ja bardzo chętna :-D:-D:-D
A jakie mleko pije Marysia?:)
 
[video=youtube;tN74kos861s]http://www.youtube.com/watch?v=tN74kos861s[/video]


i mam do tego lenia ;/ i ide zapalić może przy dymku nabiorę weny na prace domowe :D
 
Męża wysłałam na żółkiewskiego po piluchy, tam do 17 otwarte to zdazy po pracy, bo u nas na Rubinkowei do 16 to juz zamknięte.

Marysia na cycusi cały czas. Dostaje jeszcze 4 razy na dobę. Mleko dostaje z kaszkami ryżowymi, bebilon pepti bo ma skaze białkową
 
reklama
Do góry