reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

no no nasze forum zamienia sie w forum kulinarne :-)
a tu ciagle pada, my dzisiaj mielismy w planach poczte, ale jakos podarujemy sobie tą wyprawe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja mam mega nerwa wrrrrrrrrrr :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kupiłam Blance na tablica.pl nowego, ślicznego skoczka zebrę z fisher price i dokładnie 11 lipca babka mi napisała, że jutro wysyłka czyli 12.07 a dziś mamy 25 a skoczka nadal nie ma :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mam nadzieję, że nie zrobiłam interesu życia :-:)zawstydzona/y: pisałam do niej to odpisała, że wysyłała pocztą polską i że możliwe że tak długo bo ona na priorytet czeka już 2 tyg :confused::baffled: możliwe czy robi ze mnie rogacza :confused::confused::dry:
 
ja nie piknę jak mi się nic nie chce kaszana na maxa
ale za to będą grzyby :D uwielbiam zbierać :)
przez tą pogodę nie mam jak jechać po ogórki do zapraw a wogóle to mi się zapraw odechciało ;/
 
Batonik rada zawodowca z allegro - poproś o numer nadawczy przesyłki oraz skan dowodu nadania jak się zacznie migać to masz sama odpowiedź jeśli da ci numer nadanie sprawdź go ze skanem i podejdź z tym numerem na pocztę może twoja przesyłka czeka już 2 tyg bo żadnemu leniowi się nie chciało jej dostarczyć lub listonosz zapomniał o awizo albo mu sie nie chciało...ja już takie akcje widziałam w wykonani PP że szok
 
właśnie wczoraj napisałam jej e-maila żeby mi wysłała skan dowodu nadania paczki ;) ale póki co nie ma odzewu, wcześniej jak pisałam to też czasem po 2 dniach odpowiedź przyszła :( gorzej jeśli mi nie odpisze i w ogóle jeleń ze mnie taki że szok :( będę musiała napisać do tablica.pl żeby oni się tym zajęli, tylko, że na all jest tak że do jakiejś kwoty all wraca no nie ??? a na tablica.pl nie ponoszą odpowiedzialności :( buuuuuuuuuuuuuuu myślicie że powinnam jeszcze poczekać kilka dni czy wysłać już e-maila żeby się tym zajęli ???
 
Ok specjalistko ;) powiem Wam że gdybym wiedziała że z Aleksandrowa Kuj tak długo będzie szedł ten skoczek to za 17zł bym sobie lepiej paliwa nalała i pojechała sama po niego hi hi hi


ale numer skręciłam z mamą Blance krzesełko do karmienia takie drewniane - dziadostwo że szok, no ale dostaliśmy je od ???? do dziś nie wiemy od kogo hi hi hi na dodatek przyszło dwa dni po urodzeniu Blanki a przecież Blanka urodziła się m-c wcześniej
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie z Torunia. Jestem forumowiczką BB od niedawna. Czy można dołączyć do Waszej grupy czy to jakieś zamknięte grono?

Właśnie przestało padać :) miałam iść z Małą po pieluchy do sklepu medycznego bo dziś promocja ale nie da rady. Na Rubinkowie otwarty jest do 16 a Mała właśnie śpi.
 
reklama
Do góry