reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Krzesełko skręcone :-) Mała zachwycona. od piątku siedzi zupełnie sama i jest problem żeby chociaż chwile poleżała. od razu ryk. krzesełko mamy takie proste drewniane bo na te z bajerami, z odchylanym oparciem nie mamy miejsca w mieszkaniu. mam takie krzesełko po siostrzenicy.zajmuje baaaardzo dużo miejsca. jest u dziadków.takze jak jeździmy w odwiedziny Maryśka też z niego korzysta.
 
reklama
A co u Was tak deszczowo:-))

Ja po weselu wybawiona i zmęczona. Deszczu nie było ale zimno strasznie.
Batonik, a nie za wcześnie na zebre skoczka. My Damianowi kupiliśmy na roczek, po miesiacu załapał co ma z nim zrobić :-))
Witam nową mamę
i narazie uciekam spac musze dojśc do siebie:-)))
 
Ja mam plastikowe z 'bajerami', mam małe mieszkanko i jakoś mi nie przeszkadza...ale chyba będzie trzeba je złożyć już albo sprzedać, bo Alan już w nim nie jada....
 
A co u Was tak deszczowo:-))

Ja po weselu wybawiona i zmęczona. Deszczu nie było ale zimno strasznie.
Batonik, a nie za wcześnie na zebre skoczka. My Damianowi kupiliśmy na roczek, po miesiacu załapał co ma z nim zrobić :-))
Witam nową mamę
i narazie uciekam spac musze dojśc do siebie:-)))

Też bym sobie poszła na wesele :-D
Ja tej zebry nie chciałąm, bo miejsca nie mam na takie zabawki, ale koń na biegunach jest (prezent więc wiecie...). Alan go uwielbia (dopiero teraz), wcześniej nie bawił się nim i leżał
 
a pieluszki w poniedziałki w tej okazyjnej cenie kupujesz w sklepie firmowym Belli?
To są sklepy medyczne, jeden jest na Rubinkowie na Łyskowskiego (otwarty do 16.00), drugi na Żółkiewskiego (otwarty do 17.00) i chyba jeszcze na Skarpie trzeci. Zawsze w ostatni poniedziałek miesiąca mają promocje i kosztują 33zł, a bez promocji 39zł. To są ceny dużych opakowań. Promocja dotyczy wszystkiego w sklepie, nie tylko pieluszek.
 
:-)Witamy z rana ;-)

pogoda znowu szalona :baffled: ehh ale na pewno spacer zaliczymy póki nie pada ;-):tak:

mikka2010 pewnie że za wcześnie:tak:, ale udało się kupić okazyjnie za normalne pieniądze więc niech jest na zaś ;-) choć może zaraz się okazać że zrobiłam interes życia i zamiast skoczka mam dziurę w budżecie :zawstydzona/y:


mi.nu my też wczoraj skręcaliśmy krzesełko, też takie drewniane ;-):tak:, ale jak dla mnie kompletna beznadzieja :zawstydzona/y::-( w sierpniu kupujemy Blance plastikowe chicco polly ;-):tak:


trenujcie dziewuszki trenujcie ;-)

Pzdr
 
reklama
No trochę beznadzieja bo nawet szelek nie ma żeby dziecko przypiąć, ale mała szaleje. zrzuca wszystkie zabawki, trzeba podawać, znowu zrzuca i tak w kółko. no my niestety zostajemy przy drewnianym bo nasze 33m2 nie pomieszczą tego plastikowego_Ono jest naprawdę duże w porównaniu z tym drewnianym. niedługo trzeba przywieźć gadające krzesełko z fisher price, też po siostrzenicy.zakopiemy sie w tych zabawkach. mamy już stoliczek edukacyjny z little tikes. nie wiem gdzie będę te wszystkie zabawki trzymac. chyba na suficie :-D bo juz tylko tam jest miejsce
 
Do góry