reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Rechot holenderskie to jakie? i gdzie? bo nie bardzo wiem :zawstydzona/y:
aha i ostatnio pisałaś coś o piaskownicach są tu w ogóle gdzieś? bo place zabaw są fajne ale wszędzie tylko widzę zjeżdżalnie, huśtawki, coś do wspinania ale z piaskownicą jeszcze się nie spotkałam:confused:
 
bobomama no właśnie ja na skarpie też miałam wszędzie piaskownicę a teraz mieszkam na gagarina i tu albo nigdzie nie ma albo po prostu ja mam p.... na oczach i nie widzę :-p;-)

chyba muszę więcej między blokami połazić jak to mówią szukajcie a znajdziecie :-)
 
mamuśki od kiedy rozszerzałyście dietę swoim maluszkom :confused::confused: i w jakiej kolejności :confused::confused: my na razie tylko na cycusiu jedziemy, chciałbym coś małej wprowadzić do menu :tak:znacie jakieś sposoby na naukę picia z butelki bo moja Księżna jest anty smoczkow-butelkowa :baffled: może niekapki :confused: i czy faktycznie powinno się wprowadzać jedną nowość tygodniowo :dry:
 
Dzięki serdeczne za glosiki !!! Tak mozna codziennie glosowac! Jak mozecie to prosze o glosy do neidzieli wlacznie! A co do komisu to z tego co wiem mo maja tam tez transport.
 
batonik24 ja rozszerzałam dietę tak po 4 m-cu zaczynałam od słoiczków z obiadkami i deserkami przeznaczonych dla dzieci w tym wieku i faktycznie moim zdaniem lepiej podawać po jednym produkcie przez kilka dni nie ma co szaleć z nowościami :-)
ja zaczynałam bardzo ostrożnie a później tak po 6,7 m-cu coraz więcej nowości i jak miał roczek to już praktycznie wszystko jadł nigdy tylko nie odważyłam się dać mu kapusty, fasoli czy grochu :no:
 
batonik24 ja rozszerzałam dietę tak po 4 m-cu zaczynałam od słoiczków z obiadkami i deserkami przeznaczonych dla dzieci w tym wieku i faktycznie moim zdaniem lepiej podawać po jednym produkcie przez kilka dni nie ma co szaleć z nowościami :-)
ja zaczynałam bardzo ostrożnie a później tak po 6,7 m-cu coraz więcej nowości i jak miał roczek to już praktycznie wszystko jadł nigdy tylko nie odważyłam się dać mu kapusty, fasoli czy grochu :no:



... no ja podałam małej pierwszy raz w niedzielę jabłuszko Gerbera ale kilka małych łyżeczek potem przerwa w poniedziałek i wczoraj znowu a dziś na posmakowanie dostała marchewkę, czy to duże szaleństwo z mojej strony :confused::confused: bo podobno jedną nowość tygodniowo można tak :confused::confused:
 
reklama
Do góry