reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

anita ja słyszałam,że to jest ogromniasty komis i jest tam wszystko nawet okna:-)) więc warto zajrzeć albo anonse.

Dziewczyny znacie może jakies komisy oprócz tego na prostej i na lubickiej koło bobasa gdzie przyjmują wózki. Muszę się swojego pozbyć.

rechot nalewka mówisz hmmmm, a kiedy wyjdziemy wreszcie zaszaleć razem:-))))) musze oblać swoje przeniesienie do Torunia. Od maja zostanę doradcą więc polecam sie na przyszłość dziewczyny:-)))))))))
 
reklama
witam
mam do was pytanko czy jak dostawałyscie ksiazeczke zdrowia dziecka po urodzeniu maluszka
dostałyscie taki fajne etui zamykane do tej ksiazeczki ????????
chodzi mi własnie o to etui mozecie mi napisac czy moge takowe zakupic w necie ????
i podajcie jakiej to jest firmy

nie dostałam bo zabrakło dla mnie paczki :-(
 
Niestety nie można zakupić ;-) One są przeznaczone tylko jako gratisy - nie do sprzedaży ;-) Pamiętam, jak Rechotka się martwiła, bo jej się popsuło zapięcie...

Moje jeszcze żyje i ma się świetnie:szok::-D
Ja dodatkowo (jak byłam jeszcze w ciąży) kupiłam taką okładkę na książeczkę zdrowia - usztywnianą. Dzięki niej książeczka jest jak nowa :-)
 
głos oddany - można głosować codziennie

a te etui jest genialne dzieki niemu jakos się odnajduję w dokumentacji tomka a pękło zapięcie z przepełnienia teczki ;/
 
reklama
hej

ja też głosik oddałam na misie ptysie :-) powodzenia grupie Mateuszka ;-)

Luuźna to jak będę się wybierała do komisu to się zgłoszę do ciebie a nie wiesz czy oni transport też mają czy to w swoim zakresie :confused:
 
Do góry