reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
:-)hi hi hi rechot1sb to ta pogoda zamula i nikomu się nie chce pisać, ciekawe czy przy spotkaniu na live tez tak by było ;-) to mówisz że tak ma być przez tydzień :szok: ło matko ja chyba osiwieje w domku :baffled:

(co do dyskusji na temat pampersów, to co to za różnica i tak trzeba kupić ;-), ja tam zawsze wolę swoje :tak: poza tym bardzo dużo idzie na początku to siara chodzić co chwilę po 1 pampersa:sorry2:)

Pozdro 600
 
batonik d.j 600 V

nie jak pójdziesz poprosić to dawali po 4 sztuki spoko i nic nie pultały
no niby ma byc rewelacja pogoda od niedzieli i tak ma byc już do końca świąt nawet 20 stopni :D oł jjjeeeeeee
 
batonik d.j 600 V

nie jak pójdziesz poprosić to dawali po 4 sztuki spoko i nic nie pultały
no niby ma byc rewelacja pogoda od niedzieli i tak ma byc już do końca świąt nawet 20 stopni :D oł jjjeeeeeee



hi hi hi ;-)

... ee może i dawały, ale ja nie korzystałam :sorry2: ;-) nie lubię łazić i prosić szanownych pań położnych etc :-p no z tą pogodą to mam nadzieję, że się sprawdzi wróżko ;-) bo mi Blanka zaraz wyrośnie z kurteczki wiosennej i ani razu jej nie założy he he he ;-):tak::-D

:-p
 
już nic nie mówie ile rzeczy Tomek nie miał ani razu na sobie ;/ na szczęście nie kupowałam zbyt wielu nowych rzeczy
szmateksy rzadzą

spać mi się nie chce chyba walnę sobie herbatkę z imbirem świeżym i cytrynką albo kielicha nalewki od kumpeli :D
 
hej hej

my już całkiem zdrowi i z powrotem w Toruniu :-):-):-)
mieszkam gdzieś niedaleko naszego rechotka czy raczej rechotki :-p
mi na szczęście po oknach reflektorami nie dają bo przy okrężnej jestem:-p
dziś od rana tak słoneczko świeciło a po południu tak się pogoda spartoliła ale spacer zaliczyliśmy a co z cukru nie jesteśmy ;-)

a tu co dziś tak cicho?:confused: ja w końcu będę mogła na spacerki z wami chodzić;-)
 
a właśnie przypomniało mi się dziewczyny była któraś z was może na żółkiewskiego w tym komisie meblowym?? bo potrzebuję pilnie ławę i dwa fotele za w miarę niewielkie pieniądze i zastanawiam się czy tam dostałabym coś ciekawego hm..
 
reklama
Do góry