reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Kurcze, to niezle ze pieluch nie daja. Nam dawali w styczniu 2010 do oporu. My niestety mielismy zoltaczke i nawal mleczka mialam w szpitalu. To byla masakra! Nie nadazalam z koszulami i wkladeczkami.
 
ooj Mikka i ja się spociłam, ale mam jeszcze siły i chęci na jutro :-)

Jak ja rodziłam, to niby mieli, ale ostatniego dnia skończyły im się zapasy na położnictwie, nikt nie doniósł pampów i musiałam ze swoich korzystać (na szczęście miałam!). A jak się kapnęli, że mam swoje, to już nie dostałam :-p
 
niestety nie mogę nic polecić ;/

ale się pogoda popsuła u mnie przed oknami trwają przygotowania do wtorkowego Lotu Gagarina :D wieczorem dostaliśmy reflektorami po oknach :D bedzie chyba naprawdę niezła impreza ja popatrzę sobie z balkonu bo zaczyna się o 20:00 więc raczej będziemy zajęci Tomkiem i jego wieczornym marudzeniem
 
helloł ;-) postanowiłam się wynurzyć z krzaczorków :-D


... rechot1sb ... fakt pogoda okropna, dobrze chociaż że wiatr się uspokoił, a dziś brakuje tylko żeby się rozpadało na całego:baffled:

Pozdrawiamy z Blanką :-p
 
reklama
no i tym sposobem jak patrzyłam na prognozy jesteśmy uziemienii w domu na cały tydzień mam już tego serdecznie dość ile można jak nie zima to teraz jakieś jazdy pogodowe
 
Do góry