reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
ja byłam tu na dole u mnie pod blokiem z Tomkiem i to był pierwszy i ostatni raz - same szkła szkło na szkle szkoda gadać nikt tego placu nie sprząta papierki ech ta dzielnica zaczymna mnie totalnie irytować nie do pomyślenia wiaczorem stare konie siedzą na piaskownicy palą pety i piją piwo to jeszcze nic szczają po kątach pod płotem albo za ślizgawką, czasem jak wieczorem poźno palę sobie w oknie w kuchni to widzę - będę z Tomkiem na spacerze musze wyczaić bo sąsiadka mówiła że za blokami gdzieś jest inny mniejszy plac i zadbany wiec muszę go znaleźć
 
My mamy wlasna piaskownice, ale i tak bedziemy sie szwendac po naszych wioskowych placach zabaw. Mamy ich 3 w okolicy.:-) W koncu musimy sie integrowac!!!:-)
Musimy nastepnym razem zoraganizowac konkursy ktore dziecko wiecej zje piasku, ktore najszybciej bedzie mialo piasek w pieluszce czy w spodenkach oraz ktore zgarnie wiecej zabawek od innych dzieci. :-D
 
he he na te konkursy to poczekajcie az iza usiadzie wtedy bedzie jeden zawodnik dodatkowy bo martyna to jedynie moze brac udzial w zabieraniu zabawek choc i to juz opanowane jest i zaczyna pomalu sie dzielic
 
Właśnie upolowałam gucie dla Tomka jestem mega happy

Asieńka - oczywiście od ciebie biore te trampexy :D musimy się jakoś zgadać na odbiór ale to jak może się znowu ładny dzień zrobi to jakiś spacer w okolicach auli albo coś????

a oto i upolowane gucie
img1744yp.jpg
 
reklama
Do góry