reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
ja tez nie mialam Was w d...., nie mialam jak sie z Wami skontaktowac. Gdybym wiedziala, ze napewno bedziecie to bym tez wpadla. O 12 rozmawialam z Luuuzna o tym, ze nie wie czy bedzie. Mamamateuszka napisala mi, ze nie moze. Wiec stwierdzilam, ze sama lazic nie bede. Zwazywszy na to, ze M mogl mnie zawiesc do Torunia, ale odebrac mnie dopiero po 2 h, a pogoda byla nie wyrazna.

rechot - dostalas moze PW ?
 
Ostatnia edycja:
u mnie nie dosc ze Iza na zast5rzykach z antybiotykiem,Martynka z antybiotykiem mąż chory to i mnie cos rozklada a gdyby dziewczynki byly zdrowe albo chcociaz nie mialy antybiotykow i goraczki to tez bym byla
 
zdrówka dla dziewczynek

a zasada spacerowa jest taka między nami że nie przychodzimy z chorymi nawet lekko bo dla jednego lekko dla drugiego kończy się szpitalem wiec nawet z katarem do innych dzieci nie chodzi się poprostu

więc zdrowiejcie do kolejnego spaceru bo się pogoda robi
 
rechot zdrowiejemy zdrowiejemy w koncu kiedys trzeba was poznac a wiem ze sie nie chodzi z katarem wiec dopoki dopoty jestesmy chore odmeldowujemy sie ale moze za tydzien bedzie juz dobrze
 
bobomama - zdrowka dla calej rodzinki!:-)
mikka - udanego tygodnia w pracy
A jak tam niania?
My dzisiaj byliśmy na rodzinnym spacerku. Odwiedzilismy na chwilke plac zabaw w parku na Antczaka, a pozniej na miasto poszlismy. Piekna pogoda byla, wiec trzeba bylo korzystac!:-) Kupilismy malemu taczke do piasku. W koncu jak tatus ma to synek, rowniez powinien miec.:-D
Mam nadzieje, ze niedlugo sie wszystkie zobaczymy!!!!!!
 
moja mama z kolei kupila wczoraj Martynie zestaw do piasku w postaci wiaderka i dupereli grabek lopatek itd wiec mozna isc podbijac osiedlowe piaskownice i nie tylko
 
reklama
Ja młodemu zakupiłam w Smykolandzie zestaw do piaskownicy z Wadera :) Może za tydzień wyruszymy do dziadków na wieś, to się przyda :D
 
Do góry