reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Lencja ile dajesz Kornelce tej kaszki z glutenem?? Bo mi pediatra powiedziała, że jedną łyżeczkę ale ciągle się zastanawiam czy łyżeczkę już gotowej czy suchej kaszki i do rozrobienia. Aj ciągle głupie dylematy:-))
 
reklama
a co tu taka posucha:-((

Dziewczyny nie wychodzę z domu już tydzień czasu :-(( i zaraz dostane fioła...buuuu. Chyba ten koszmar jeszcze będzie trwał do środy jak już Natalka wyzdrowieje wyjdę wreszcie na wolność i długiii spacer. Dobrze, ze mam balkon chociaż Damianek się wywietrzy :-).
Trzeba korzystać z pogody bo w następnym tygodniu mają być mrozy i padać śnieg.
 
HEJ DZIEWCZYNY.
jestesmy zyjemy, jak karola nie ma to nie ruszamy sie z domu:p

mamy super pokoik, wspollokatorzy tez sa ok jak narazie, takze jestem zadowolona, Olek lot zniosl dzielnie wiec jestem z niego dumna, bede wiecej pisac jak juz troche sie tu ogarne ze wszystkim a jak narazie calujemy!!!

aha p.s. polecialam bez bagazu (tylko z podrecznym) bo za pozno dotarlismy na lotnisko) ale jest ok:)
 
Kasia super że jesteś :) Dobrze się tam zaklimatyzujcie :D
Oluś kochany...spał cały lot czy się obudził? Teraz pewnie nadrabiacie rozłąkę z K :-):-)

Dla Olka mnóstwo buziaków :))))

Ps. Jak Twój inglisz?:D
 
Mikka - lepszy snieg i mrozy niż ten deszcz od wczoraj ;/ masakra jakas

Kasiur - cieszę się że dotarliście, oby wszystko szło gładko cieszę się że Ka się spisał i jest spoko, oby wszystko szło nadal gładko
 
Kasia super że jesteś :) Dobrze się tam zaklimatyzujcie :D
Oluś kochany...spał cały lot czy się obudził? Teraz pewnie nadrabiacie rozłąkę z K :-):-)

Dla Olka mnóstwo buziaków :))))

Ps. Jak Twój inglisz?:D

OLEK ZASNAL W POLOWIE LOTU, JAK LADOWALISMY TO TEZ spal, dlugo by pisac...
moj inglisz ze tak powiem *ujowo,bp narazie mam blokade zey sie odezwac, a poza tym wogole nie ruszam sie z domu sama,
Mikka - lepszy snieg i mrozy niż ten deszcz od wczoraj ;/ masakra jakas

Kasiur - cieszę się że dotarliście, oby wszystko szło gładko cieszę się że Ka się spisał i jest spoko, oby wszystko szło nadal gładko
dziekuje aniu, tez mam taka nadzieje:)
 
Kasia - dostałaś mojego Eska ??? skund masz dostęp do neta. Opowiadaj co tam. Toć nie siedź jak mops w chałupie zrób rekonesans czy są jakieś fajne ciacha na dzielnicy :p
 
reklama
Dziewczyny!Kupowałyście w aptece internetowej DOZ?Ja znalazłam ją i ceny mają dużo niższe ale nie wiem czy jak dostarczają do domu to płaci się dodatkowo?bo nic nie pisze
 
Do góry