reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

no luzna jade jutro do galerii i na chrobrego ide to mozna by sie pod galeria spotkac i potem bysmy poszly w strone chrobrego. co ty na to?
 
reklama
Laski ja byłam dzisiaj o 10 w Lidlu i zadnego takiego kompleciku nie było, a dodam jeszcze, że to do wyboru, albo 2 body, albo 4 pary skarpet takze zadna rewelka. tez na poczatku myslałam, że ta cena to za cały zestaw.
Tak niestety jest z tymi promocyjnymi towarami w Lidlu, daja po kilka sztuk i jak się chce coś kupic to trzeba być tam jak sklep otwierają bo potem to już lipa. Mam w ogóle wrażenie, że kiedyś te towary w Lidlu były lepszej jakości...
 
Lencja ale moi rodzice jak chcą coś kupić na promo w lidlu są przed otwarciem już a i tak towarów nie ma a tłumaczenie jest że nie dostali
 
no właśnie to sobie człowiek myśli że już jak wlazł to coś kupi do domu jedzenie czy cóś, ale nieraz spotkałam się z tym tak samo w realu miało coś być wpadam a tam tłumaczenie że nic nie dostali z gazetki ;/
 
reklama
Do góry