reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Wow no jak taka cena to chyba lepiej opiekunke wziąść, bo po co mam latać z dwójką dzieciaków jak moze do mnie przyjść niania.
 
Ale dziewczyny pogoda paskudna co..... ja uwięziona przez 2 tyg. w domu dzisiaj wyskoczyłam na spacerek i szybko wróciłam z powrotem do domu:-)) tyłeczek mi przewiało.
Gdzie będziemy się teraz spotykać laseczki co??? Na sale zabaw maluchy jeszcze za małe, a któraś z Was była na tych spotkaniach mama w mieście??? ja zawsze mam ochotę pójść ale jakoś nie doszłam tam nigdy.
 
wiem, że Lil chodzi regularnie, ja teraz nie mogłam, ale od przyszłego tygodnia może...

Nie wiem Mikkuś, gdzie będziemy się spotykać :( Jakbym miała dużą chatę, to bym Was zapraszała :-)

Ja teraz żyję w wirze przygotowywań do roczku :-) To już w sobotę :))

Byłam dziś u pediatry i powiedziała, że Aluś ma nadwagę :-( Waży 11,5 kg i ma 77 cm wzrostu. Jest duży, ale żeby od razu gruby? Tak czy siak ograniczam mu soczki i kaszki i słodkości (czyli herbatkini i biszkopty). Jakoś nie zniósł braku kaszki i ciasteczek, ale soczek...oj ciężko dziś z piciem było ;/
 
Byłam dziś u pediatry i powiedziała, że Aluś ma nadwagę :-( Waży 11,5 kg i ma 77 cm wzrostu. Jest duży, ale żeby od razu gruby? Tak czy siak ograniczam mu soczki i kaszki i słodkości (czyli herbatkini i biszkopty). Jakoś nie zniósł braku kaszki i ciasteczek, ale soczek...oj ciężko dziś z piciem było ;/
Luuzna nie ograniczaj mu jedzonka, widocznie tyle potrzebuje, mój jak skończył roczek ważył 12kg, a w połowie października schudł 200g i juz kierowanła nas na badania, na szczęście wszystko jest w porządku.
 
Ale widzisz, zaczął chociaż jeść obiadki :) Nie będę go głodzić :) Jak jest głodny, daję mu coś :) Po prostu słodycze będą od 'święta' :tak: No i sama wiedziałam, że za dużo daję mu kaszek i nabiału...intuicja mi podpowiada, że robię dobrze. Zresztą jak jest głodny, to idzie do kuchni i mówi 'am' albo 'da' i wszystko jasne :-D
 
wlasnie luzna alan za 3 dni ma roczek!!!!!!!
boze ja juz zaczynam przezywc...
kurcze pozalatwialabym cos sama ale najgorsze jest to ze stad do centrum mam daleko a w pobliwzu prawie zadnego sklepu ( tylko jakis spozywczak) a sama nie wyjde bo sie boje:p
co tam u was dzieczyny? pisac mi tu juz!

ja mialam zawirowania z paczka, bo mam mi wyslala i doszy do mnie jakies lozyska za 700 zl zamiast mojej paczki ale sie wkurzywalam, ale na szczescie sie wszystko wyjasnilo, po prostu od mojej paczki odkleil sie adres i lezala sobie na magazynie, co za brak profesjonalizmu:/
 
Taak dziś juz za dwa dni :)
Jakoś staram się nie panikować :D Będzie dobrze :D

Ale wiało w nocy co? Alan mi się budził...zresztą teraz też nie jest za ciekawie...śnieżyca chyba Kasia z Twoich stron przywiała ;-)
 
reklama
Luuuzna nie przejmuj się mój DAMIANEK WAŻY 9KG I MA 70 CM. Też jest duży ale przecież nie będę dziecka głodziła.
Nie stresuj się tak roczkiem na pewno wszystko wypadnie wyśmienicie. A co do pogody to masakra cały balkon mam w śniegu:-)
 
Do góry