reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Monika ja zamawiam leki z tej strony ale musisz sie pofatygować i odebrać w aptece osobiście. Bo w aptece płacisz za te leki. Ja mam najbliżej do apteki dopiero na szerokiej bo w nie wszystkich aptekach możesz odbierać zamówienie.
 
reklama
Monika ja zamawiam leki z tej strony ale musisz sie pofatygować i odebrać w aptece osobiście. Bo w aptece płacisz za te leki. Ja mam najbliżej do apteki dopiero na szerokiej bo w nie wszystkich aptekach możesz odbierać zamówienie.
A jak wygląda odbiór?Czy oni podają nr zamówienia i podaje się go w aptece przy odbiorze?W którym miejscu ta na Szerokiej?
Pewnie podajesz Damiankowi wit D.Tam mają Vitum D w korzystnej cenie i chciałabym wziąść ze 3 op żeby mieć na dłużej.Na razie mam vita D i była po 19.99 w aptece normalnie i to 30 dawek.
 
Kasia - dostałaś mojego Eska ??? skund masz dostęp do neta. Opowiadaj co tam. Toć nie siedź jak mops w chałupie zrób rekonesans czy są jakieś fajne ciacha na dzielnicy :p

hehe, ja akurat mieszkam w spokojnej dzielnicy, tu prawie wogole ludzi nie widac. blam dzis na malym spacerze, musze sie jescze przyzwyczic do widoku ludzi roznych narodowosci,
smska dstalam dziekuje:**************
dostep do neta ,a bo wspollokatorzy maja kompa, to czasem sobie wejde , teraz wyszli Olek spi, K pewnie niedlugo z pracy wroci to korzystam z chwili i zagladam. urde Olek jest caly w siniakach caly sie poobijal. najlepsza zabawa dla niego to chodzenie po schodach
 
Dziewczyny!Kupowałyście w aptece internetowej DOZ?Ja znalazłam ją i ceny mają dużo niższe ale nie wiem czy jak dostarczają do domu to płaci się dodatkowo?bo nic nie pisze

Monia ja zamawiam w tej aptece i maja bardzo dobre ceny, o wiele niższe niż w tradycyjnych aptekach. Ja zamawiam na stronie internetowej i sobie wybieram apteke w której chce odebrać leki. Jutro właśnie jade do Citomedu, bo tam miesci sie jedna z tych aptek.

Odnosnie wit.D to popros pediatre o recepte na ta witaminke i możesz ja kupic za 4 zł a nie za 20zł.
 
Ostatnia edycja:
A jak wygląda odbiór?Czy oni podają nr zamówienia i podaje się go w aptece przy odbiorze?W którym miejscu ta na Szerokiej?
Pewnie podajesz Damiankowi wit D.Tam mają Vitum D w korzystnej cenie i chciałabym wziąść ze 3 op żeby mieć na dłużej.Na razie mam vita D i była po 19.99 w aptece normalnie i to 30 dawek.

właśnie weź witaminkę na recepte zapłacisz 3 zł. Ja mam właśnie tą juvit D w kropelkach. z DOZ.pl.A odbieram na rynku nowomiejskim jest Apteka pod Lwem taka na rogu. Podajesz tylko Imię i Nazwisko.
 
Kasia i to właśnie w Anglii mi się podobało - każdy wyglądał inaczej i nie patrzeli na niego jak na dziwadło. Na pewno większa tolerancja niż u nas :tak:

Zakupy z DOZu można odbierać też w Citomedowskiej aptece na Skłodowskiej ;-)
 
hejka :-)

Kasia super że tak wszystko ci się układa no i że lot minął szczęśliwie i bez żadnych "przygód" ;-):-) widziałam fotki twoje i Olka na stronie CSW :-) dość niewyraźne ale i tak ślicznie wyszliście ;-):laugh2:

a propos csw organizują coś ciekawego?? wybiera się któraś w najbliższym czasie?:happy2:
 
Lencja Damianek jest uczulony na gluten:-(( dostał wysypkę na twarzy. Na razie nic innego poza glutenem jeszcze nie wprowadzałam. Teraz muszę odczekać aż wszystko mu poznika i spróbuję dać mu Sinlac na noc a za 2 tyg deserki.
 
Witam wszystkie mamy. Chciałabym otworzyć klub malucha w wieku 1-3 lat w Toruniu (planowane otwarcie luty-marzec 2011) w okolicach ul.Legionów. W związku z tym moje pytanie: czy byłyby osoby chętne oddawać do mnie swoje pociechy?
 
reklama
Witam wszystkie mamy. Chciałabym otworzyć klub malucha w wieku 1-3 lat w Toruniu (planowane otwarcie luty-marzec 2011) w okolicach ul.Legionów. W związku z tym moje pytanie: czy byłyby osoby chętne oddawać do mnie swoje pociechy?

No ja mieszkam przy Legionów i bardzo chętnie posłałabym mojego szkraba do takiego klubu tylko wszzystko jak zwykle rozbija sie o pieniadze. Napisz cos wiecej.
 
Do góry