reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

daj znać czy były też zestawy dla chłopców.

rechot niby ten zestaw czerwony to może i być dla chłopców ale ja już mam dosc czerwonych ubrań za dużo ich mam :-)
 
reklama
Laski ja byłam dzisiaj o 10 w Lidlu i zadnego takiego kompleciku nie było, a dodam jeszcze, że to do wyboru, albo 2 body, albo 4 pary skarpet takze zadna rewelka. tez na poczatku myslałam, że ta cena to za cały zestaw.
 
Kasiu a co się stało kochana że jesteś zestresowana?? byłaś u teściowej??

Lencja no pewnie że jak dodasz owoce to będzie smakowa;-) ale ja pytałam dlatego że chciałabym ją dodawać do butli do mleka a tam to owoców raczej nie wrzucę he he
 
Kasia najgorsze są zawsze początki. Dasz sobie radę już masz o wiele lepiej bo wiesz do kogo i gdzie jedziesz:-)

Byłam w Piotrze i Pawle też kupiłam tą kaszkę i młody dzisiaj ją jadł bez owoców taką bez smaku. Jemu to czuje wszystko będzie smakować żeby tylko jeść:-)
 
Kasia masz czas jutro? Nie żądam nie wiadomo ile ale tak pół godzinki? Chciała ucałować Olka na do widzenia :-(

Ja byłam dziś w Lidlu nawet i nie widziałam niczego...no ale to było przed 11...
 
reklama
Do góry