reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
:baffled:oj to faktycznie przy skazie białkowej to musicie kurcze uważać..
u nas skazy niet więc wcinamy co popadnie:-) a ta kaszka orkiszowa to taka że tak spytam bezsmakowa?:-)

Mikka a wcześniej gdzie byłaś u ortopedy? czy to może dopiero pierwszy raz?:happy:
 
yyyy tzn Luuuźna mi nie chodziło o to że ty nie wiesz tylko chciałam ci wyjaśnić że te ryżowe to one są bez glutenu a my z Lencją pisałyśmy o kaszkach bez mlecznych ale z glutenem;-):-D
a mecz oj to nie miałam pojęcia bo ja m jak miłość oglądałam:-)
 
tak tak wiem, ale to było poza tym o czym pisałyście...chociaż wygląda jakbym pisała o glutenie - przepraszam :sorry:

ja nie oglądam żadnych seriali 'kobiecych' :-D
 
Anita już byłam raz było wszystko ok ale teraz dostałam ponownie skierowanie na kontrole.

Lencja dzięki za polecenie kaszki jutro podskoczę do Piotra i Pawła.
może się zainteresujesz tym od jutra w lidlu LIDL świetny zestaw za 18 zł. Szkoda, że chłopięcych nie ma.
 
ale te zestawy w Ludlu bosko na fotkach wyglądają - może będą dla chłopaków też :) ale jak się wejdzie w szczegóły zestawu to wychodzi fotka chłopca w czerwonym kompleciku z kubusiem słodki
 
Anita - ta orkiszowa jest bezsmakowa, jak się ją poda z jakimś owocami to już będzie smakowa więc spoko :)
Mikka - z kaszek to są jeszcze jaglana i owsiana, ja ją kupiłam na zieleńcu i nie były w dziale z produktami dla dzieci tylko wystawione na promocyjnych stoiskach. Dzięki za informację o ciuszkach w Lidlu, szkoda, że nie mam gdzieś tu pod ręką tego sklepu, z tymi rzeczami w Lidlu to jest tak, że rzucają po kilka sztuk i jak się jest kilka godzin po otwarciu to często już nie ma w czym wybierać..
Ale rzeczywiście słodziutkie te ubranka!
Rechot - a ja sądziłam, że w tym czerwonym kompleciku to dziewczynka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry