reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Mikka - rejestracja dziecięca w przychodni wojskowej 566522051,a tam Ci podadzą już nr dalej. Co do glutenu to ja gotuję mannę na wodzie i podaję wymieszaną np z jabłuszkiem
 
Ostatnia edycja:
reklama
HEJ:-)

Mikka a z bioderkami nie chcesz tu na skarpę koło szpitala dziecięcego?:-) ja chodzę i moim zdaniem dr. Dziewulski to świetny specjalista:-)

a manny ja nie gotowałam bo nigdy nie wiem ile tego wsypać:zawstydzona/y: za to kupiłam kaszkę taką błyskawiczną chyba pszenną o smaku waniliowym typową dla dzieci i właśnie z glutenem i taką mu podawałam:happy:

a nasz Mati poza raczkowaniem nauczył się też sam siadać:happy:
 
Mikka tu masz nr do tego ortopedy 610 08 22 mam nadzieję że dobrze rozczytałam :-)

Lencja tak to była taka mleczno-pszenna nie pamiętam już jakiej firmy chyba nestle :happy2:
 
Anita gratuluję postępów Matiego :-)
Mikka miejsc nie było w wojskowej? szkoda też tam byłam 2 razy z Alkiem u ortopedy.
Co do kaszek i glutenu, to ja nie pamiętam nawet kiedy podawałam :sorry: Ale to też była taka błyskawiczna wielozbożowa z Bobovity, bo tej z Nestle nie lubi ;-)
Kasia lepiej nie ryzykuj, bo szkoda zaplanowanego wyjazdu. Tyyyy będziesz na ślubie księcia?:-D Podobno wszyscy w UK mają mieć wtedy dzień wolny od pracy ;-)
 
reklama
Do góry