reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Hej laseczki, fajnie było Was spotkać w CSW. Mam nadzieję, że będziecie dalej przychodzić, bo ja dopóki nie pójdę do pracy na pewno będę :))) Chyba z Was najstarsza tam byłam - a Wy to młodziutkie laseczki :))

Miłego dnia i opiszcie swoje wrażenia :)) Wiem wiem, że było chaotycznie :)))
 
reklama
Jak to stara?:szok:
Chaotycznie ale chociaż ciepło :)
Kasia Ty masz zdjęcia nie?:D podeślesz mi? ja mam trochę, ale to w sumie Alan z Maćkiem, jakimiś dziewczynkami i sam :-)
 
Dziewczyny to co licytujemy która starsza? :))):cool2::cool2::cool2::cool2:

Luuuzna dzięki za przypilnowanie Maciusia jak w kibelku byłam :-):-) Maciuś ciocią i jej sprzętem zafascynowany :))

Rechot mam nadzieję, że mały nic nie podłapał! No i czekam na to coś z dziurami....:cool2::cool2::cool2::cool2:
 
Jak to stara?:szok:
Chaotycznie ale chociaż ciepło :)
Kasia Ty masz zdjęcia nie?:D podeślesz mi? ja mam trochę, ale to w sumie Alan z Maćkiem, jakimiś dziewczynkami i sam :-)
no mam fotki, ale nie ma na nich alana..to robilas mi zdjecia przeciez jak alan spal

Dziewczyny to co licytujemy która starsza? :))):cool2::cool2::cool2::cool2:

Luuuzna dzięki za przypilnowanie Maciusia jak w kibelku byłam :-):-) Maciuś ciocią i jej sprzętem zafascynowany :))

Rechot mam nadzieję, że mały nic nie podłapał! No i czekam na to coś z dziurami....:cool2::cool2::cool2::cool2:

to cos z dziurami dobre hehehe








 
lil - no rozwaliła nas jedna dziewczynka podeszła do tomka i nakaszlała mu w twarz aż się z kasią zagotowałyśmy i jedna mama smarkająca w kółko w rękaw masakra jakaś puki się myślenie matek i postępowanie nie zmieni tacy ludzie jak my będą musieli żyć jak w bańce, odizolowani - ja nie kumam czy dla niektórych pojęcie że się z zasmarkańcem i kaszlącym siedzi w domu to jakaś abstrakcja??? strasznie mnie to wnerwia bo potem ja bede gnić 2 tyg w szpitalu na hematoonkologii i potem jeszcze miesiąc w domu ;/

a jak chcesz to ci dam cedzak - mówisz i masz :p

nic nie pisze narazie czy coś załapał bo jak narazie nic nie widać ale troszke mi przed snem pokichał i marudny był już mam stracha

a potem poszlim na zapiekany pod arkady - ale były pyyyyyyycha :)
 
Hej dziewczyny:-)

Rechot mam nadzieję że Tomciu nic nie złapie kurde widzisz Mati już praktycznie zdrowy a ja wolałam jeszcze zostać z nim w domku no ale zdarzają się takie laski nie myślące eszzzz :wściekła/y:

Lil-maja nie martw się następnym razem jeśli będę to ja będę tą najstarszą:-D

a Ja wczoraj byłam na zebraniu trójek klasowych i na konsultacjach i qrcze z takim bólem głowy wrócilam że szok:baffled: no ale przynajmniej pani nie miała zastrzeżeń co do Przemka a z ocen ma 4 i 5 także spoko:-)
 
reklama
Kurcze rechot ja myślę, że ludzie po prostu nie wiedzą, że ktoś inny może mieć taki problem - nie myślą po prostu. Jesteś naprawdę w trudnej sytuacji, ale mam nadzieję, że jednak wszystko będzie ok i trzymam kciuki za Twojego synusia...

Cedzak powiadasz.....Hmm....Ja mam w domu taki fajny zielony, ciut za duży, ale co tam trzeba eksperymentować..

Anita no to jak się spotkamy to zobaczymy co i jak :)))

A ja w najbliższy wtorek nie mogę jednak przyjść, bo będę kurcze pieniążki zarabiać. Szkoda, ale mam nadzieję, że na następną wymienialnię to już się załapię.

Miłego dnia!
 
Do góry