reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

no właśnie cisza jak 150 ha ha ha
a ja dziś siedziałam w domu jutro mam mega sprzątanie chałupki bo zarosnę syfem niedługo
a na Łosiowisko się nie wybieram

wiesz już gdzie to dokładnie ???
 
reklama
Cześć :-)
Ja nie idę chyba na wymianę ciuchów - zależy jak T do pracy pójdzie za tydzień.

Zresztą pogoda ostatnio taka że szkoda gadać...chodzę na spacery, ale ciągle pada ;/
 
Hej dziewczyny! No pogoda fatalna, czekam już na przymrozki, bo chyba to jest lepsze.

Na wymienialnię ciuchów bardzo chętnie bym poszła, bo mi mnóstwo rzeczy zalega, ale nijak nie dam rady niestety. No nic za jakiś czas będzie pewnie kolejna wymienialnia.

A póki co to miłej soboty! U mnie chłopaki na wieś pojechali, to sobie chyba coś na kompie pooglądam.
 
ja zaraz padne na ryło dopiero wyszorowałam łazienkę a jeszcze kuchnia i pokoje ...która ma licencję na broń...chyba se palne w łeb ...prysznic chyba z 1h szorowałam a i tak jest zasyfiały same zacieki z mydlin i kamień wrrrrrrrrrrrrrrrrr...nic nie działa niooooooooooooo nie ma jak wanna jak ja za nią tęsknię

lece walczyć z zaśmażkami na kuchence ; /
 
Rechot ja oprócz pozwolenia na broń marzę o darmowej pomocy domowej, bo na płatną mnie póki co nie stać....Też mam wrażenie, że nie wiem ile bym sprzątała to i tak ciągły syf! Już mnie to czasem wnerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwia!
 
ja zaraz padne na ryło dopiero wyszorowałam łazienkę a jeszcze kuchnia i pokoje ...która ma licencję na broń...chyba se palne w łeb ...prysznic chyba z 1h szorowałam a i tak jest zasyfiały same zacieki z mydlin i kamień wrrrrrrrrrrrrrrrrr...nic nie działa niooooooooooooo nie ma jak wanna jak ja za nią tęsknię

lece walczyć z zaśmażkami na kuchence ; /
ania a probowalas sody i octu do czyszczenia??
 
reklama
Do góry