reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

łał Anita zdolnego masz synka :-)
Lil szkoda że nie przyjdziesz...ja sama też nie wiem, bo T może mieć na popołudniu w przyszłym tygodniu, więc może być klops z wyjściem ;/
Hahaha mogę Maciusiowi sprezentować ten aparat na 2 latka :-D
Ania no niestety nie myślą czasami...wiesz dla nich to tylko przeziębienie, a dla Ciebie i Tomka męki w szpitalu :-(

Przestańcie babulić o wieku :-D Bo się jak gówniara czuję :-D
 
reklama
oj też bym chciała ale taką pełnoletnią gówniarą he he bo jak trójeczka wskoczy na przód to już człowiek się czuje taaaaaaaaaki staaaaaaaaaaaary;-):-D

Luuuźna taaa póki co zdolnego ale to dopiero 1 klasa zobaczymy jak to będzie dalej:-)
 
Oj tam by nie wpuścili pamiętam czasy jak się wszystkim świeciło byleby piwo wypić gdzieś na mieście a jeszcze przed 18 :-D
A najlepsze jest to, że jak się tego dowodu nie miało, to nikt o niego nie pytał, a jak jest to pytają mnie do dziś :-D Niedawno byłam w małym spożywczaku po piwko na wieczór ( z małym), to od razu pytanie: "A dowodzik jest?" Wiecie jak człowiek wtedy się czuje? Bosko :-D

Anita no znasz to 'Czym skorupka za młodu...' lepiej od początku być dobrym, bo potem trudno nadrobić podstawy ;-)
 
images
 
Ano nuda dziś! Pogoda taka, że nic tylko sobie załatwić pozwolenie na broń palną! Ja w związku z tym idę odwiedzić babcię! Miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
Do góry