reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

dziewczyny widze ze watek cieszy sie coraz wieksza popularnoscia :tak:bo ostatnio sporo odsloniec strony bylo ( ponad 300) tylko szkoda ze kilka osob sie udziela :baffled: duzo nas podczytuje a nikt nie chce pisac. szkoda, bo fajnie by bylo stworzyc liste np. niefajnych lekarzy jak pisala JustK ale w kilka osob to troche nierealne :baffled: zapraszamy wiec nowe mamusie do dyskusji :tak::tak::tak:
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja tez jestem z Torunia. Dopiero teraz zobaczyłam, że jest kilka osób z Torunia. Może otworzymy forum regionalne, bo widzę że Bydgoszcz swoje ma, a co z Toruniem?
 
zielona pewnie :tak: super pomysl, tylko chyba troche nas jeszcze malo ... :-(. mogly bysmy zrobic fajne osobne watki ( ploteczki, porady, lekarze- jakas czarna lista) no pomyslow jest sporo tylko malo chetnych.... a szkoda.... jak zobacze kogos na forum z Torunia sle zaproszenie do nas ale i tak jest maly odzew... no nic chyba musimy jeszcze troszke poczekac ;-):tak:
 
My w środę idziemy na USG bioderek, a ja w czwartek na kontrolę do gina. Prawie całą ciążę prowadził dr Gbiorczyk, ale niestety do września nie przyjmuje już na Uniwersyteckiej i ostatnie wizyty prowadził dr Rzyp. Macie jakiegoś dobrego ginekologa w ramach NFZ?
A odnośnie porodu dto mi poszło szybko 3h i 55 min. Położna była świetna Pani Jarzynka. Dopiero na samo szycie przyszła młoda pani doktor Ponińska, też fajna babka, ona ten cały poród wywołała swoim masażem, ale USG trochę jej nie wyszło bo mały miał ważyć 3400g a wyszedł 4130g i 59cm długi.
 
Cześć dziewczyny jak zauważyłam to tylko ja jestem najstarszą mamuśką z Torunia.Co do lekarza to chodziłam do przychodni na Świętopełka do końca.
Jakbyście miały jakieś pytania co do dziecka to mogę służyć pomocą jak tylko będę mogła.
Od jutra nas nie ma przez 2 tyg i nie będę na forum.
 
izkaraska a jak to jest z ta grupa torunskich mamusiek ? dostep maja tam wszyscy czy tylko czlonkowie grupy??? bo moze tam zrobimy takie forum regionalne ?moze wtedy wiecej osob sie ujawni :tak:

zielona2909 powodzonka na usg :tak: ja tez szukam dobrego gina na nfz, wiec czekam na propozycje dziewczyn :tak:

monika373 domyslam sie ze urlopik ? wiec milego wypoczynku ;-):tak:;-)
 
Hej!
Ja jeszcze przed wyjazdem ale na 5 dni jadę tylko z małym a starsi zostają jeszcze tydzień bo 25.mamy tam wesele.
Co do grupy toruńskich mamusiek to tutaj wszystkie mają dostęp,pisałam kiedyś że kilka ujawniło się już dawno i pisałam z nimi,kontakt się urwał i nic nie wiem czemu tu nie zaglądają.A swoją drogą to może któraś poprosi adminkę:aniaslu żeby zrobiła dla nas osobny główny wątek- Toruń
I wiecie może jak się lepiej poznamy to zrobimy jakieś spotkanko?Co Wy na to?A z jakich dzielnic jesteście?Ja z Mokrego.
To narazie,20.07 postaram się zajrzeć jak wrócę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry