reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

No mój mąż aż tak by się nie poświęcił żeby mi paznokcie u nóg malować. (wystarczy, że mi baleyage robi :laugh:):D ;D Zresztą ja bardzo rzadko maluję, a u nóg to w ogóle. ;) A co do obcinania paznokci, to nawet sobie radzę tylko muszę się troche nagimnastykować ;) ;D
 
reklama
No ja właśnie dziś zamierzam zrobić "dobrze" moim stopom ;D mam pewne trudności z dosięgnięciem do stóp więc po moczeniu siadam na podłodze i wykonuję skłony ;D ja jestem stuknięta na punkcie pielęgnacji stóp i mam różne specyfiki od namaczania,przez maseczki,specjalne scraby i oczywiście kremy ;D
 
A ja dzisiaj zakupiłam pielucho- podpachy Belli ;Ddo szpitala, co je tak niby chwala, pani w aptece też potwierdziła tą tezę, więc chyba tak jest, majtki i wkładki laktacyjne jednorazowe też juz mam :)
 
MJU z tym snowbordem to faktycznie jesteś szalona, ale skąd miałaś wiedzieć ze jesteś w ciąży ;) wazne że jest wszystko OK ;)
 
A ja się upiłam w Sylwestra, bo też nie wiedziałam, że jestem w ciąży. ;D No ale zjazd na brzuchu do upicia się nie umywa. ;) :laugh:
 
Ja tam byłam kilka razy na nartach jak już wiedziałam, że jestem w ciąży a brzuchol mi jeszcze nie przeszkadzał.
Nawet dzwoniłam do gina się zapytać, co on na to - a on że ciąża to nie choroba, i jak nie szaleję, to przecież mogę jechać. A ja akurat na nartach nie szaleję, bo jeździec ze mnie średni :)
I oczywiście zanim się dowiedziałam, to byłam na kilku imprezach, raczej nie abstynenckich :D
Ale jak już ktoś pisał - gdyby wszystkie dzieci miały być od tego "lewe" to prawie nikt by nie był normalny, więc nie ma co się na zapas przejmować.

Torba już spakowana leży sobie spokojnie w kąciku, brakuje mi jeszcze jakiś "wygodnych ciuszków" to łażenia po szpitalu (jak już będę mogła nie chodzić w samej koszuli...) - tak było na liście. Ale niestety wszystkie moje "wygodne ciuszki" to ja używam na bieżąco i nie mogę sobie pozwolić na spakowanie ich do torby na miesiąc ::)
 
witam drogie mamuski z tym watkiem czzego nam nie wolno i zakazach to niezly pomysł:)
ja tez w gorach jezdzilam na kładzie i na nartach i juz wiedzialam ze jestem w ciazy, nawet byłam w saunie i na solarium co inni skarcili uwagami ale co zrobic jak my babki jestesmy uparte:) jednak odkad bzuh jest widoczny juz tak nie szaleje.
chociaz mam kolezanki ktore np cala ciaze palily papierosy... a ja ciesze sie ze pzed zajsciem w ciaze sama rzucilam ten wredny nałog:)
pozdrowionka
 
ja do 10 tygodnia nie wiedzialam ze w ciazy jestem; pracowalam po 12 godzin lacznie z weekendami; pilam kawe i jadlam gorące kubki; najlepsze ze przez ten caly czas nosilam ciezkie paczki; dopiero jak usiadlam z bolu <myslalam ze to okres> tak bolalo podbrzusze ze siedzialam sobie na tej podlodze i myslalam kiedy ja ostatnio okres mialam i wyszlo na listopad zajefajny refleks bo to luty sie zaczał :D ten poczatek ciazy mam nadzieje ze malenstwo mi wybaczy i kawe i fajeczki i te gorace kubki zamiast sniadania i obiadu; moja torba spakowana juz odkad zaczelam 9 miesiac; a najlepsze ze co chwile sie z niej cos wyciaga :p slodycze z torby dokupuje co tydzien :)
 
reklama
Mnie nawet do głowy nie przyszło, żeby coś słodkiego zapakować. Ale nie przepadam za słodkim, tylko teraz w czasie ciąży jakoś tak mnie wzięło. Chyba mi to przejdzie po porodzie :)
Dobrze by było dla mojej wagi ;D
 
Do góry