reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

reklama
Kurcze ja jeszcze nie jestem spakowana i nic dla siebie nie mam oprócz kapci i jednej zwykłej koszuliny ;D
Dostałam od sasiadki liste rzeczy potzebnych do szpitala na Żelaznej i normalnie szok dla dzidzi dwie czapeczki ale bez wiazaniaa ja mam z wiazaniami bo nigdzie nie moge znalezc bez ani w Wawie ani w Gdansku Pucku itp. Wiec sie zastanawiam jaka jest róznica a moze to tylko wymysł szpitala ???
Ale chyba juz w ta sobote wezme mamcie na zakupy i kupie rzeczy dla siebie i sie spakuje :)
 
agutkaZG pisze:
A to Tantum Rosa naprawde pomaga przy gojeniu? Ile to kosztuje? :p No i jak czesto trzeba stosowac? ;)

słyszałam też, że kora dębu do podmywania też jest dobra na gojenie się rany krocza. Kosztuje niecałe 2zł duża saszetka (starcza na długo). Tylko bardzo brudzi i trzeba zaraz myć wannę czy prysznic. stosuje się ją przy każdym podmywaniu się, wtedy szybciej się goi
 
Jak tak czytam to wydaje mi sie, że większość z was będzie miała cc.

Mju - muszę w takim razie kupić sobie te Tantum Rosa.
 
mju pisze:
Mi tantum rosa zawsze pomagało jak mnie coś zaczynało piec itd, saszetka kosztuje coś ok 1,50 i jest na raz. Ale np. po 3 podmyciach nie ma sladu po infekcji i na prawde łagodzi podrażnienie więc myślę, że po porodzie też się sprawdzi. Ja sobie kupiłam 5 saszetek.

Mju kiedy Ty ostatni raz kupowałaś Tantum Rosa?? Bo wydaje mi się, że albo to dawno było albo coś Ci sie pomyliło, bo wierzyć mi sie nie chce żeby mogła być taka duża rozbierzność w cenie. Ja od dawna już za 1 saszetkę płaciłam 3 zł z groszami. A jedną saszetkę nie musisz zużyć na raz, ja sobie dzieliłam ją na dwa użycia. ;) Chociaż do podmywania krocza pewnie rozpuszczę całą i przed kolejnymi podmyciami będą lekko podgrzewać, bo zimną wodą to żadna przyjemność. :)
 
Ja tez jak kupowałam Tantum R. to dałam coś około 3zł ;) a też kupiłam korę dębu do zaparzania żeby robić sobie po porodzie okłady i wielkie g... bo jak będzie CC to nic z tego nie użyję :p

MJU a na co dokłądnie wcześniej stosowałaś Tantum R?
 
Mycha ja Ci mogę odpowiedzieć na co wcześniej używałam Tantum Rosa. ;D Ja robiłam sobie np. irygacje, jak miałam grzybicę pochwy, albo przy jakiś otarciach, pieczeniach, zaczerwienieniach i generalnie stanach zapalnych pomaga. ;) ;D Wierz mi, wybróbowana tyle razy, że niedługo będę musiała sobie irygator wymienić na nowy, bo ma już parę lat, chociaż na razie (odpukać) z kolegami grzybami mam spokój. :D ;D
 
A czy ktoś probował poprostu szare mydło?? Ponoć po szarym mydle szybciej sie wszystko goi ?? Juz sama niewiem co moglabym stosować?? ::)
 
reklama
Do góry