reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Torba do szpitala

Ania tak okteniseptem mozna traktować tez rane po cc ale wiadomo, ze trzeba skonsultować z lekarzem. Ja stosuje tez u Majci jak ma jakiesotarcia bo nie szczypie.

Ja fioletu nie polecam ponieważ całkowicie zamazuje obraz pepka i nie widać co tam sie dzieje.
Ostatnio Majcie odebrałam juz bez pepka, wiec tylko przemywalam wacikami Leko około tygodnia i po sprawie.
 
reklama
Sylwia właśnie widziałam tą torbę wczoraj w Biedronce, zastanawiałam się czy nie kupić, bo ja do swojej sportowej nie uchnęłam wszystkiego. A efekcie dzisiaj rano zapakowałam wszystko do małej walizki na kółkach, a tamta będzie na rzeczy dla maluszka :-)
 
a ja się musze chyba przepakować, bo tak stwierdziłam że po cc to ja chyba niebęde mieć siły żeby walize spod łóżka wyciągać.
 
A ja muszę znowu kupić żel pod prysznic, bo ten co kupiłam do szpitala to już go nie ma, mój mały szkrab się dorwał do niego:tak::-D , nauczył się otwierać zamknięcie i cały wykorzystał. Dobrze,że wyciskał go do wanny a nie na podłogę:-D.
 
Bebzonik - jesteś THE BEST! Normalnie popłakałam się ze śmiechu, najpierw przeczytałam Motyllę o żelu, a za chwilę Twój post o batonikach!;-)
Ja torbę spakuję jutro, żeby była gotowa na sobotę w razie "W";-)
 
ja co se wsadzę wodę z dziubkiem do torby to co chwilę znika, chyba krasnoludki mam w szafie :-D kurde mąż jak gdzieś tylko wychodzi to mi podiera, chyba mu kupię zgrzewkę!!
 
reklama
Hahahaha bebzonik bodre z tym batonikiem. Ja wczoraj kupiłam 2 paczki żelków, jedną zjadłam wieczorem, a drugą zapakowałam do torby. Ciekawe ile się tam utrzyma, bo żelki to uwielbiam :-)
 
Do góry