reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Torba do szpitala

reklama
Ania nie żeby go moczyć, tylko żeby przemywać tak samo jak spirytusem. A co do spirytusu to rezygnują z niego ze względu na to że podrażnia skórę i nie wiadomo od czego jest zaczerwienie. I właśnie było napisane że do przemywania wystarczy woda z mydłem, a jeżeli którejś mamy to nie przekonuje to dla świętego spokoju można kupić oktanisept
 
ja jednak stawiam na stare metody czyli spirytus, my wszyscy mieliśmy tak pępek "robiony" i wszystko jest ok
 
Kiedyś tyle lat był fiolet i dobrze było... Ja kupiłam coś, ale nie wiem jak się nazywa, pakowane jednorazowo... :-)
 
ja mam gaziki nasączane spirytusem. Drogie to nie jest więc kupiłam ale nie wiem nawet jaki sposób gojenia się sugeruja w moim szpitalu.
 
ja mam gaziki nasączane spirytusem. Drogie to nie jest więc kupiłam ale nie wiem nawet jaki sposób gojenia się sugeruja w moim szpitalu.
A te gaziki to LEKO???? bo pamiętam, że kiedyś takie były i też zamierzam je kupić.
Czytałam sporo opinii na temat tych nowych metod na kikut pępowinowy czyli woda i mydło, podobno bardzo długo się czeka aż pępuszek odpadnie i sama już nie wiem co lepsze. Ewci spirytusem przemywałam i było ok.
 
Ja zobaczę jak będzie ale nastawiam się na nieużywanie niczego ze spirytusem.Moze tak czasem o kąpieli kilka razy przetre tym gazikiem leko tak dla odkażenie by infekcja się nie wdała
 
reklama
WItam, torba spakowana, nie mam tylko "coś" na pępuszek i zastanawiam się czy kupić coś teraz czy poczekac co powiedzą w szpitalu?
 
Do góry