reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Torba do szpitala

U mnie w szpitalu tez dają koszule do porodu więc o swojej można zapomnieć i dobrze bo się nie martwiłam czy brudna czy jaka :-)
u mnie tak samo,niestety... Niestety,bo niby szpital o wysokim standardzie,a koszule takie jak do operacji.Na mnie wszystkie były za duże.Wygrzebali więc jedną taką mniejszą,to mi się w brzuchu nie mieściła.Na szczęście poród trwał krótko...
 
reklama
Dziewczyny, czy wy tym tantum rosa odrazu po porodzie psik psik? Czy odczekalyscie iles tam czasu?
W sensie pakowac go do torby czy dopiero po przyjsciu do domu?
 
u mnie już torby czekają:) aż się zdziwiłam, że spakowałam to wszystko w 2 małe podręczne. szok!

w ogóle okazało się, że w moim szpitalu trzeba mieć swój laktator, albo zakupić na miejscu. u Was też jest taki wymóg?
 
Baby dzieki, to ja moze przygotuje w widocznym miejscu i P mi dowiezie.

Skorupka u nas wogole nie wolno uzywac laktatorow do ok 2tyg po porodzie az laktacja sie unormuje wiec widzisz, kazdy szpital ma swoje zasady.
 
u mnie tez odradzaja laktator na poczatku. ja uzywalam doslownie do tego, zeby lekko zluzowac piersi, jak maly spal za dlugo. doslownie po odrobince odciagalam, zeby poczuc ulge, i to dopiero w domu, oczywiscie.

a mi zal moich nowych pieluch tetrowych do szpitala :( kurde, zaraz beda cale brudne od siary, nie do doprania.. ech.. moze uda mi sie w garazu znalezc jakies pieluchy jeszcze 'stare', choc watpie!..

bosz, strasznie sie dzis napracowalam no ;-) hehe ;-) i sie TAK zmeczylam, ze chyba dokoncze jutro prasowanie i w ogole pakowanie cale ;-)

musze te klapiszony skolowac jakies. nie pocieszylyscie mnie!!! nie mam klapek zwyklych, moze w pepco beda ;-)

ja tam sie nigdy nie psikalam, nie robilam tez zadnych zabiegow, przynosili mi w szpitalu wyjete z lodowki przymoczki z kwasem bornym - rewelacja!!! a w domu azucalen, teraz bede sie tym psikaczem traktowac, ale w domu dopiero, nie bede robic jaj.
 
Tak czytałam jeszcze raz tą listę i ja pakuje jeszcze smoczek! Oczywiście najpierw muszę go wygotować. Z pierwszym baaardzo mi się przydał bo on cały czas chciał ssać, a piersi bardzo mnie bolały! No i zamiast niedrapek biorę nożyczki, ja wolę od razu obciąć pazurki:D I biorę nakładki bo znowu mogę mieć problemy:( ale to się okażę.
 
Nie wiem ale jak patrzałam jak te maleństwa się męczą bo bardzo gorąco w szpitalu było to nie mogłam na to patrzeć! Jak rodziłam synka to jak tylko doszłam do siebie po cc to zaraz mu obcięłam.
 
reklama
Do góry