reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

Marta- Gdańsk - pewnie nie pocieszę Cię myślą , że te same koszule które nabyłas na allegro jako drogie , można kupić na bazarkach za 15 zł ... bo ja takie dwie kupiłam ,,, a że sa koszmarne całkowicie sie z Toba zgadzam :)...
 
reklama
aniam141 całkowicie się z tobą zgadzam, jeśli chodzi o koszule też jestem za tymi z bazarku bo i tak pewnie tylko w szpitalu się przydadzą a w domku wskocze w swoją ulubioną:-p więc po co przepłacać:tak:

A co do osłonek:zawstydzona/y: mam płaskie brodawki i boje się że utrudni mi to karmienie:-(
może któraś z was ma podobny problem? jakiej firmy osłonki kupujecie?
 
Aniam, ja już po prostu nie mam siły łazić po bazarkach, więc wybrałam metodę na lenia czyli allegro :-). Jedną zamówiłam całkiem fajną a drugą taką sobie, ale przynajmniej bez wielkich myszek, zajączków itp. no i z kosztami przesyłki za niecałe 20 zł więc chyba dużo nie przepłaciłam ;-). Pisząc o koszulach że są drogie miałam na myśli ceny w hurtowniach dziecięcych, które tylko z pozoru mają niskie ceny. Już raz się przejechałam przy kasie płacąc za moje "okazyjne" zakupy dodatkowo VAT :baffled:. A ja naiwna się cieszyłam że trafiłam na takie atrakcje, a to były po prostu ceny netto :crazy:. Zapamiętałam że mieli tam takie babcine koszule za ok 60-80 zł :szok: hehe
 
reklama
Do góry