reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
1. ja ;D + Marek
2. margot + Jasiek
3. marianeczka
4. loli
5. mrowa + Łukasz
6. Ania29
7. elcia
8. magdabial + Tomek
9. giza + Witek
10. agask + Mariusz
11. ziuta + Paweł :-[



na czerwono są babeczki, które jeszcze nie są pewne wyjazdu...
jak coś pochrzaniłam to dajcie znać... :)
 
ale wam zazdroszczę że wasi faceci chcą jechać .....mój to za żadne skarby nie da się ubłagać
zresztą nie zamierzam błagać
nie chce to nie!
 
Mogę wam tylko pozazdrościc że się spotkacie. Mój mąż nawet nie chce o tym słyszec, a sama nie pojadę bo mnie nie puści. Obiecuję jednak że następne na spotkanie napewno przybędziemy!!

Mam nadzieję że pomyślicie pijąc piwko o nas - tych które zostały w domciu ;)
Wierzcie mi że chętnie bym pojechała, fakt nie znam was tak dobrze jak wy się znacie (2 lata), ale lubię was cholernie ::) ;D ;D ;D

:-*
 
Moj Tomek chce jechac, ale ja go zostawiam z Bartkiem. My baby jedziemy, a chlopy niech siedza w domu ;)
 
MOżecie nas dopisac do listy jedziemy hurraaaaaaaaa
czyli Gosia Paweł i Ja
ale sie cieszę hip hip hura
 
agusia hip hip hurra!!!
dziewczyny, bierzcie przyklad z agusi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
agusia :)
 
reklama
1. toja+ Marek
2. margot + Jasiek
3. marianeczka
4. loli
5. mrowa + Łukasz
6. Ania29
7. elcia
8. magdabial + Tomek
9. giza + Witek
10. agask + Mariusz
11. ziuta + Paweł
12. A G U S I A+ Paweł
 
Do góry