reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
ryczec mi sie chce, bo nie pojade.. :( :( :(
kasy totalnie brak
nie mamy kontaktow w domu i mnostwa innych rzeczy,a juz sie wprowadzamy. z ogromnym bolem musze zrezygnowac.
mam nadzije, ze bede miala mala namiastke spotkania, ajk aniaz z majak i marcinem do nas przyjada.
licze na to, ze jak bedziecie sobie plotkowac razem, to pomyslicie o tych NIEOBECNYCH ;D ;)

buzka
 
cześć,
marianeczka dzięki , że o mnie pamiętasz. Wybieram się, tylko ciągle jeszcze nie wiem czy sama, czy z chłopakami. Mam nadzieję, że uda mi się Witka namówić i przyjedziemy wszyscy.
Toja czy potrzebujesz jakieś pieniądze na zaliczkę?
Co do organizacji, to warto, żeby zabrać elektroniczne nianie. Ja niestety nie mam :( Można wtedy dzieci w jednym pokoju położyć i przy ognisku nasłuchiwać co się u nich dzieje.
Pozdrawiam
Giza
 
toja1979 pisze:
no to wypadałoby zrobić już listę chętnych na spotkanko!

1. ja ;D
2. margot
3. marianeczka
4. loli
5. mrowa
6. Ania29
7. elcia
8. magdabial
9. ...

no! pewnie o kimś zapomniałam! przypominać się i pisać koniecznie czy ktoś jedzie z wami! chodzi o osobę dorosłą!

chętna to ja jestem że ho ho, ale to nie jest pewne na 100%.... tak jak wspominałąm, pociągiem nie pojadę, muszę czekać na decyzję Tomka...
 
ej, a czemu dzieci nie mga byc przy ognisku. ja mam nadzieje, ze tito bedzie spal gerzecznie w wozku... w zeszlym roku nad jeziorami wlasnie tak praktykowalam... a elektrycznej niani nie mam
 
no... to do końca tygodnia trza się zdecydować i robić rezerwację!
a co do zaliczki to jeszcze się zobaczy czy trzeba, a jeśli trzeba, to ile :)
 
ja jestem zadeklarowana. nie mam pojecia skad wezme kae, ale cos mi sie od zycia chyba nalezy, nie?
no i mam nadzieje, ze jak ognicho, to i gitara!!! kto tu gra na gitarze???
 
ależ jak rodzice lub dzieci chca to moga być przy ognisku. W zeszłym roku też Przemko spał sobie w wózku i nic mu nie przeszkadzało. Tylko moskitierę zakładałam, żeby go komary nie zjadły. Ale teraz ze spaniem w wózku jest znacznie gorzej :( Jakoś nie może sobie w nim miejsca do spania znaleźć.
Giza
 
u nas spanko w wózku też raczej nie przejdzie :(
a zresztą kto to wie? :)
a elektryczna niania to świetny pmysł! tylko czy któraś taką posiada?
 
reklama
toja jeśli trzeba zaliczkę to dowiedz się ile i możemy ci przelać na konto albo na konto ośrodka , każdy kto jedzie niech zrobi przelew i zgłowy, zaliczka będzie na drugi dzień
 
Do góry