reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
mam nadzieję że wam sie spodoba i w lipcu albo sierpiu będziecie chciały to powtórzyc
bo ja tez chcę Was wszystkie na żywo zobaczyć
gdyby to nie było wesele mojej siostry to bym nie poszła poprostu
ale na to musze :( :( :( :( :( :( :( :(
 
reklama
cześć,
jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to też przyjadę :) tylko jeszcze nie wiem w jakim składzie. Albo sama albo z Przemkiem i Witkiem. Do kiedy trzeba się zdeklarować?
Pozdrawiam
Giza
 
Ja jak pojadę (a liczę, że pojadę :laugh: ) to z Rafałem i Wiktorią
bo sama autem to nawet nie myślę w takie podróze się wybierać ;D
zresztą to pewnie i tak Rafał by mi nie dał ::) ;D

A co w końcu wyszło z noclegami?
cenowo i miejscowo?
 
u mnie się sprawy pokomplikowały.... dowiedziałam się ostatnio że pociągiem podróż trwa ponad 10 godzin... sama z młodym odpadam, bo nie dam sobie po prostu rady, już 1,5 godziny dla mnie to był nie lada wyczyn... czyli muszę jechać z Tomkiem autem... a nie wiem czy on nie będzie pracował.... a najgorsze że nie będę tego wiedziala do ostatniej chwili :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 
Ja jestem za pokojami chyba taniej nas wyjda ;) a jak sie myle to moga byc domki w koncu to tylko jedna nocka do przespania ;)
 
a ja to bym chciała tak zeby do dzieci było blisko,
ktos tu wspominał o ognisku
a Miłosz chodzi spac max o 21 i wiecej nie wytrzyma :(


moga byc domki lub pokoje ale zeby dzieciaki blisko były
 
no to wypadałoby zrobić już listę chętnych na spotkanko!

1. ja ;D
2. margot
3. marianeczka
4. loli
5. mrowa
6. Ania29
7. elcia
8. magdabial
9. giza
10. agask

no! pewnie o kimś zapomniałam! przypominać się i pisać koniecznie czy ktoś jedzie z wami! chodzi o osobę dorosłą!
 
reklama
u mnie bardzo kruchutko z kaską,ale może się coś wykroi, tylko jeszcze wstrzymam sie z odpowiedzią bo muszę dowiedzieć się czy Mariusz w ten czerwcowy weekend ma wesele, od tego w sumie zależy czy mnie zawiezie i czy pojedzie ze mną.
 
Do góry