reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To co "kochamy", czyli zakupy :)

Witam mamusie :-D

Mam do sprzedania ciuszki po mojej córci bardzo okazyjnych cenach.



Zestaw I, 0-3, stan idealny, Cena za zestaw 27 zł.

Zobacz załącznik 527934

Zestaw II, 0-3, stan idealny, Cena 20 zł.

Zobacz załącznik 527954

Zestaw III, 0-3, stan idealny, Cena 17 zł

Zobacz załącznik 527955

Zestaw IV, 0-3, stan idealny, Cena 19 zł

Zobacz załącznik 527956

Zestaw V, 0-3, stan idealny, Cena 20 zł

Zobacz załącznik 527957

Zestaw VI, rozm 68, stan idealny, cena 25zł

Zobacz załącznik 527958
Mam do sprzedania leżaczek-bujaczek firmy Bright Stars. Leżaczek jest w idealnym stanie. Można włączyć melodyjkę, która przechodzi w miłe dla ucha tony i nie jest monotonna, posiada dwa stopnie głośności. Bujaczek posiada również wibracje, które pozwalają maluszkowi się wyciszyć i zasnąć. Pałąk można zdjąć, doczepić do niego zabawki. Ma pluszową małpkę, gwiazdkę-gryzak, grzechotkę z ruchomymi elementami. Podstawa bujaczka ma gumowe osłonki, które chronią powierzchnię przed porysowaniem. Dla bezpieczeństwa dziecko można zapiąć regulowanymi pasami. Tapicerka jest ściągana, więc nie ma problemu z utrzymaniem go w czystości. Ergonomiczny kształt nie obciąża plęcków maleństwa. Posiadam opakowanie w stanie idealnym oraz instrukcje.

Zobacz załącznik 527960

Przesyłka jednego zestawu 8 zł, większej ilości 12 zł. W gratisie dodaje krem s.o.s Nicea, bo zakupiliśmy 4 szt, a kończymy dopiero drugą JTermin ważność do 04.2014.
Leżaczek 65 zł, przesyłka 25zł

Zainteresowane osoby zapraszam na priv.

 
Ostatnia edycja:
reklama
z vienetty nie ma innych z długim rękawem i zastanawiam się czy ryzykować jakiś inny wzór i kupować na allegro bez mierzenia, podoba mi się taka:
KOSZULA NOCNA BAWEŁNIANA w paski REGINA 208 # XL (2867898617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ooooo ta granatowa mi sie podoba :-) i cyca powinno byc latwo wyciagnac :-)
tylko jaki by tu rozmiar wziac :confused: bo widze, ze to nie jest typowa ciazowka, wiec zastanawiam sie jak tam z miejscem na brzuch :confused:

ciezko z tymi koszulami... raz ze nie nosze koszul, bo zwyczajnie nie lubie to jeszcze te wzory jakies takie babcine mi sie widza w wiekszosci :zawstydzona/y:
moze niektorym wydac sie smieszne takie roztrzasanie sie nad koszula do spzitala, ale ja troche tak mam, ze duzy wplyw na to jak sie czuje ma to co mam na sobie... jak bede miala babcina koszule to tak tez pasztetowo bede sie czula :-p
 
muzzy ma dobrej jakości bawełnę, bo piżamy mam praktycznie tylko tej firmy.

Apropo staników to się pochwalę, że na wyprzedaży w Reserved kupiłam stanik w rozmiarze 75C:-) Hehehe aż się nie mogłam w przymierzalni nadziwić, bo wcześniej 70B nosiłam.
 
A te koszule muzzy, to są takie w dotyku jak tzw. koszulka chińska, czy są z takiego materiału co sie kulkuje. Bo kiedys kupiłam na allegro, niby pisało 100% bawełna, a przyszły takie jak te co na targu paciaci mają :baffled:
 
no właśnie nie wiem jak koszule, bo moje piżamy mam od 6 lat (albo więcej:-D) i nic się nie kulkuje i nie jest to taka chińska papierówka. Ale może teraz pogorszył im się materiał.
 
Apropo staników to się pochwalę, że na wyprzedaży w Reserved kupiłam stanik w rozmiarze 75C:-) Hehehe aż się nie mogłam w przymierzalni nadziwić, bo wcześniej 70B nosiłam.

ja z 65E awansowalam na 70F wg ostatni wyliczen :D (w tej bardziej uswiadomionej rozmiarowce :-)). jeszcze chwile poczekam z zakupem, bo jak wyciagnelam poduszki push-upowe to sie jeszcze w starych stanikach mieszcze :-)
a planuje kupic biustonosze do karmienia firmy Alles, bo duzo dobrego o nich slyszalam, a i ladne sa ;)
mierzylam ostatnio w Mothercare biustonosze odpinane do karmienia, bo wychodzily w 2-paku po 35zl za sztuke... no ale jednak na zdjeciu wygladaly duzo ladniej niz po wyciagnieciu, a poza tym rozmiarowka beznadziejna i jakos tak dziwny ksztalt nadawaly piersiom :/ no nie przypadly mi do gustu w ogole...
 
Wczoraj zakupiłam legginsy w tesco, dla małej oczywiście, a że płaciłam na kasie samoobsługowej, to nie zdjęłam klipsa zabezpieczającego :-D bramka raz pipła, ale ochrona tylko patrzyła i nic, więc wyszliśmy, a w domu patrzę, a tu klips :-D i pół wieczoru go rozbrajaliśmy.
Zdjęcie0071.jpgZdjęcie0072.jpg
 
Bishopka Masz teraz wprawę możesz zdejmować w sklepie :-D
white A ja właśnie też oglądałam te w mothercare ale tak tylko zerknęłam nie otwierałam .. w m&s są takie do karmienia i to całkiem ładne ale z kupnem się wstrzymam bo moje cycki nadal chcą rosnąć :-D
 
reklama
Przegladalam nasza wyprawke i w sumie tez jedynie spiochow nam brakuje, pewnie zamowie na allegro bo mialam niemily epizod wiec leze teraz plackiem choc 4 tyg :-(. Mam jednak do doswiadczonych mamusiek marcowo-kwietniowych pytanko- tak wyszlo ze mamy 6 welurkowych pajacy na 56... Czy one beda praktyczne jak dzidzia dotrwa do poczatku kwietnia w brzuszku? Czy w domu nie bedzie jej za goraco? Trzeba pod nie body ubierac, jesli sa ladnie wykonczone wewnatrz?
 
Do góry