reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To co "kochamy", czyli zakupy :)

reklama
hmmm, być może to moje osobliwe podejście, ale oddział położniczy jest specyficzny hahaha, to nie miejsce na wstyd...ja miałam takie koszule z dziurkami ukrytmi w zakładkach, pod to i tak szedł stanik, wiec bez problemu, a na to i tak szlafrok jak gdzieś szłam...piżamy ze spodniami nie praktyczne, bo jednak sie z człowieka leje...i łatwiej "wietrzyć" rane w koszuli niż w piżamie.
 
ja tam wolę te koszulki zapinane pośrodku, nie dlatego, że wstydziłabym się cycka który by wypadł, bo nie wypadłby, mam takie wielkie cycki, że mogłabym wogóle stanika nie zdejmować hehehe...i zgadzam się, że koszulki lepsze od piżam, bo nie kisi się nic ;-):-)
 
Ja miałam te koszulki do których wstawiałyście linki - szare z nadrukami i guzikami po bokach ale po kilku praniach tragedia :no: takie zmechacone :no: nie pamiętam od którego sprzedawcy kupowałam na allegro, może źle trafiłam. Teraz mam takie same bo dostałam jako gratis jak coś dla małej zamawiałam więc już zostaną ale chyba bym ich drugi raz nie kupiła:baffled:
 
ja kupiłam z długim rekawem, taką:
XL - KOSZULA KOSZULKA NOCNA - VIENETTA (2913141938) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
na zywo wyglada fajniej niż na fotce, kupowałam w sklepie stacjonarnym.

z vienetty nie ma innych z długim rękawem i zastanawiam się czy ryzykować jakiś inny wzór i kupować na allegro bez mierzenia, podoba mi się taka:
KOSZULA NOCNA BAWEŁNIANA w paski REGINA 208 # XL (2867898617) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


albo dać sobie spokój i wykorzystać te co mam po Gosi... ale boję się, że zamarznę:-D
zwłaszcza, że przy skurczach latem dostałam takich telepawek jakbym była na mrozie i to mimo grubego szlafroka:baffled:


poprzednio (latem) miałam jedną w tym stylu
Koszula ciazowa rozpinana 100%bawełny VIENETTA~1XL (2881046335) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jedną taką
Koszula Firmy MUZZY Rozpinana KWIATEK - róż = XL (2920055275) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ta vienetty była fajniejsza, bo rozszerzała się ku dołowi i miała głębokie rozpięcie na stosunkowo duże guziki.
muzzy miała waski krój, który był mniej wygodny,płytsze rozcięcie i małe guziczki, które trudniej sie zapinało
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry