reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

U mnie high jest 2, 3 dni, max miałam 5 dni i później miała peak. Także się nie przejmuj może jeszcze będziesz mieć.
Jak na razie wzrostu temp chyba nie miasz? to znaczy że owulacji nie było. Czekaj cierpliwie i się nie przejmuj.
 
reklama
No mam nadzieję. w tamtym roku jakoś tak mam wrazenie że nie bylo z tym problemu ale dokładnie nie pamiętam.
A u ciebie może to plamienie implantacyjne?
 
Dziewczyny a co myślicie na temat oleju z wiesiołka? Zainteresowałam się nim bo podobno pomaga w min. Chorobach skóry, które mi doskwierają ale słyszalam, że może tez pomóc zajść w ciążę hmm.... Mam pytanie, może wiecie czy trzeba go koniecznie brać od 1 dc czy mogę zacząć np od jutra? Czy to jakoś może zaburzyć cykl miesiączkowy, macie w tym jakieś doświadczenie?
 
A u mnie jakaś lipa znowu, testy pokazują high a dzisiaj temperatura mi skoczyła do 36,02 i ovufriend uznał ze w srodę mogło dojśc do owulacji i zaznaczył mi na wykresie przerywana linią owulację i że już dzisiaj mam dni nie płodne. po poludniu zrobięjeszcze test i zobaczę czy wyjdzie peak i zobaczymy jaka jutro temperatura bedzie, jak bedzie dalej rosnąc to bedzie znaczyło ze mam krótką owulację między testami bo innego wytłumaczenia nie widze:-(
 
Może nie jestem jeszcze za bardzo obeznana z owufriend i tempkami ale tak szybko? ej nieee, przecież Ty niedawno @ zaliczyłaś...
 
reklama
Do góry