reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Cześć kobietki.
Sprawdzilam dzisiaj temperature na dwóch termometrach i na tym co codziennie miedzylam jest dzisiaj 36,03 a na drugim 36,3 wiec już nie wiem co z tym moim termometrem. Poza tym znalazłam informacje ze zakres temperatury mirzonej pod językiem wynosi Od 35,3 wiec teoretycznie sie mieszcze. Na natepny cykl kupię se bezrteciowy owulacyjny.
A tak poza tym to coś mnie wczoraj dopadlo, wymiotowalam i tak mi sie kręcilo w głowie ze myślałam ze nie wytrzmam, potem sie uspalam i obudzialm dopiero teraz. Dziś jest w miarę ok .
Pozdrawiam
 
reklama
witam ,postanowiłam poradzić się na forum bo już sama nie wiem co myśleć. Mam bardzo nieregularne cykle (29-60 dni) i od pół roku staramy się z mężem o dziecko i jak na razie nic. Mój ginekolog twierdzi że będzie ciężko i podejrzewa PCOS. Tym razem mój cykl wygląda tak:
ostatnia miesiączka 31.08
skok temperatury 26.09
pozytywne testy owulacyjne od 24.09 do dziś (stale kreska testowa o wiele bardziej wyraźna od kontrolnej)
ból piersi od prawie tygodnia, ok. 3 dni takie kłucie, ciągnięcie w dole brzucha

sądzę że owulacja już była, ale czemu testy nadal wychodzą pozytywne?
już nawet wyczytałam, że mogą wskazywać wczesną ciążę?
 
Werka - witaj! A jak wyglada kreska testowa? Mocno ciemniejsza od kontrolnej? Bo jesli jest blada, to test nie jest pozytywny. Kreska testowa na tescie owulacyjnym musi byc taka jak kontrolna LUB CIEMNIEJSZA.
 
mi testy owulacyjne wychodziły pozytywne od owulacji do praktycznie końca cyklu ..Ponoć tak ma większość kobiet ,ze poziom tego hormonu spada na 2-3 dni przed miesiączką ..
 
testy używam od kilku cykli i zawsze albo dwie kreski równe albo kontrolna słabsza lub wcale a w tym cyklu kreska testowa o wiele ciemniejsza od kontrolnej i tak od 9 dni
 
A u mnie w końcu test owulacyjny pokazał wzrost LH i temperaturka wzrosła wiec może w końcu doczekam się owulacji w tym cyklu
biggrin.gif
ale mi ten test poprawił humor.
 
reklama
Hej Wuka

Cicho bo sama monologow prowadzić nie chciałam. Coś Henryka ani diadlica nie chciały sie odzywać.
Staranka, No cóż jak to napisała koleżanka z innego wontku....forma zalana:-) a czy wyjdzie okaże sie za 3-4 dni bo bede testować.
Mam ogromna nadzieje bo jak wariatka sprawdzalam wszystkie parametry...i temperature, i sluz, szyjke, test w końcu pozytywny, przytulanko co drugi dzień żeby plemniczki zawsze byly tam gdzie trzeba i żeby męża nie zajezdzic także podlamie sie jak będzie jedna krecha.
A jak u ciebie, urlop sie udał ?
 
Do góry