reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
nie wiem moze jakos źle sprawdzałam, ale teraz paprotki jak wół...a za przepr. śluz niepłodny
 
no właśnie dziwne zważywszy na to, że z tego co zaobserwowałam miałam śluz płodny (wtedy było też zbliżenie) choc było go niewiele wspomogłam go conceive -m
 
no a teraz mi kurcze zmienił zabarwienie... mój organizm jest chyba w tym cyklu jakiś nienormalny:-p:-D
 
reklama
No to współczuje, a cykl chyba był bezowulacyjny, nie wiem bo na ovufriend wyczytalam ze moze byc tak ze z rana robi sie test i wychodzi wzrost estrogenu, a w południe moze byc nagły wzrost LH i moze dojść do owulacji która różnie moze trwać , moze to byc kilka godzin i do następnego badania moczu moze byc już po owulacji i wtedy testy nie pokażą . Tak czy siak efekt był taki ze było brak efektu czyli nie zaszlam w ciaze:no:
 
Do góry