reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Wstawiłam se miniaturke cyklu, ta wyzsza temperatura zaznaczona przerywana linia to byla tem. jak wstalam , poszłam do łazienki i wtedy se przypomnialam wiec zaznaczylam zeby ja zignowolo
 
reklama
Marcia, kurcze może my się za bardzo wkręcamy w te wszystkie wspomagacze, wykresiki temperaturki, teściki i inne za przeproszeniem sroliki....zdecydowanie za dużo o tym myślimy co nam mąci święty spokój:wściekła/y: Dobrze wiem, że to tak łatwo powiedzieć wyluzujmy trudniej zrobić ( ja w środę jak@ dostałam to aż się popłakałam:no: ) Sama nie wiem, ale chyba przynajmniej ja spróbuję wykorzystać ten wyjazd i zająć sobie tak czas by nie myśleć o następnej owulce i sexie "bo to ten czas":baffled: bo nie sądzę, że te patologie o których wcześniej pisalaś tak wszystko planują, inwestują czas i pieniądze a sama widzisz, że mnożą się jak króliki...
 
Wuka pewnie masz rację ale z drugiej strony człowiek nie chce przegapić tej szansy bo dopiero jak się wdrożyć w ten cały cykl i zmiany hormonalne to widać jak kazda z nas jest inna i jak kazdy cykl moze się od siebie różnić.Szczególnie jak latka lecą to widać rożnicę , przynajmniej w moim przypadku. Ja w ciążę zaszłam miałam 17 ale wtedy organizm kobiety jest młody, silny i przede wszystkim płodny teraz za parę miesięcy skończę 30 lat, mam za sobą łyżeczkowanie, parenaście kilo za dużo, zdiagnozowaną sarkoidozę i zdaję se sprawę z tego że to wszystko nie pomaga mi w zajściu w ciąze dlatego chcę zmaksymalizować swoje szanse. A że się wkręciłam w te całe sprawdzanie to wiem ale nie chce potem sobie zarzucać że czegoś nie wykorzystałam żeby pomóc sobie zajść w ciązę
 
Ha u mnie nowość dzisiaj temperatura spadła 35,92 i ovufriend cofną przypuszczenia co do owulacji, jak się nie doczekam znowu owulacji to zasuwam do sego gina
 
Wiem Kochana, ja tez nie chcę przegapić szansy, zawsze odkładałam moment świadomego planowania potomstwa bo szkoła, bo studia, bo praca, bo po ślubie, mimo, że tak po prawdzie jak juz wcześniej pisałam staraliśmy się uważać tak z lekkim przymrużeniem oka-jakbym wtedy "wpadła" nie byłoby tragedii i trochę żałuję, że tak się nie stało. Teraz też jestem przed 30-stką, i powoli tracę nadzieję, że uda mi się urodzić pierwsze dziecko zanim skończę trzy dychy (a taki był mój wielki plan...).
Rozumiem też czemu Ty tak pragniesz drugie maleństwo - nie tylko dla siebie ale i dla córci - jak juz pisałam rodzeństwo to wspaniała sprawa w każdym momencie życia:tak:.
Ja zapewne od listopada zacznę te "zabawy" z wykresami i temperaturkami i znowu pewnie będę liczyła jak szalona dni płodne i lizała tą nieszczęsną Donnę (choś wiem już jaka jest "dokładna"...). Jednak w tym cyklu chcę spróbować wyluzować i na wczasy zabieram jedynie te aplikatory, liczę na parę spontanów:-) i choć postaram się o tym nie myśleć cudownie by było tak wpaść:-).
Pozdrawiam i wiedz, że trzymam za Ciebie mocno kciuki:-)
 
Dokładnie, ja też przez te lata skupiałam sie na tym żeby nie zajść w ciążę i teraz mam za swoje. Jak nie bedzie owulacji w tym cyklu to muszę iść do lekarza bo to nie jest normalne.
Dziękuję Ci za kciuki i ja równiez będę trzymać kciuki za Ciebie:tak:
 
Jasne, że idź, na tym owufriend czytałam, że cykle bezowulacyjne choć nie są niczym niepokojącym, zdażają się około 2 razy do roku, więc lepiej to sprawdzić ale nie martw się na zapas, stres jest naszym największym wrogiem i być może powodem tych nieprawidłowości w Twoim cyklu.
Uszy do góry i miłej niedzieli:-)
 
Hej dziewczyny, a więc u mnie w piątek przyszła @ i popsuła mi humor na cały weekend. Na dodatek złapało mnie jakieś przeziębienie :(
Marcia - mierz dalej temperaturę może owulacja jeszcze będzie, przecież może być po 20 d.c.. Taka owulacja ponoć niestety często nie jest dobrej jakości, ale znam mnóstwo dziewczyn, które zaszły w ciążę w 25 dniu cyklu! Także głowa do góry!
 
reklama
Dzięki Henryka i przykro mi że ta głupia @ dopadła Cię i trzymam dalej kciuki.
A u mnie z tą temperaturą to dziwne jest że taka niska, aż dzisiaj pytałam lekarkę w rejonie i powiedziała żeby sprawdzić czy termometr na pewno dobry, Kurdę ale to nówka sztuka i specjalnie owulacyjny kupiłam to już lepszego się nie da. A najgorsze że się zagapiłam i nie dokupiłam patyczków do monitora a dzisiaj został mi tylko jeden i będę musiała robić testy tymi zwykłymi , które trochę mnie denerwują bo trzeba samemu interpretować czy ta kreska to w takim co trzeba kolorze
 
Do góry