reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Mam do sprzedania 30 testów owulacyjnych. Kupiłam na allegro, ale zanim przyszło co do czego pokomplikowały mi się sprawy i musiałam odłozyc starania o dzidzię.
Gdyby ktoś był zainteresowany odkupieniem to proszę o kontakt, Mogę sprzedac wszystkie 30 albo rozbic na dziesiątki.
 
reklama
Hello
Dziewczyny powiedzcie mi w ktorym dniu cyklu zrobic pierwszy test? Cykle mam co 30-32 dni ale ostatni był odchyłem od normy i mial az 46 dni (@ 26.03 a nastepna dopiero 10.05, Kwiecien bez @).
 
Zależy on od długości cyklu. Długość cyklu liczymy od pierwszego dnia krwawienia miesiączkowego.
W celu określenia dnia, w którym należy rozpocząć testowanie odejmujemy od długości cyklu 17.
Jeżeli cykle są nieregularne wówczas za długość cyklu przyjmujemy długość najkrótszego cyklu w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Dla cyklów krótszych niż 25 dni odczytujemy z tabelki dzień rozpoczęcia testowania.
długość cyklu dzień rozpoczęcia testowania (1 dzień cyklu to pierwszy dzień krwawienia (nie plamienia !!!)

21 dniowy cykl- testujemy 6 dzień cyklu
22 dniowy cykl- testujemy 6 dzień cyklu
23 dniowy cykl- testujemy 7 dzień cyklu
24 dniowy cykl- testujemy 7 dzień cyklu
25 dniowy cykl- testujemy 8 dzień cyklu
26 dniowy cykl- testujemy 9 dzień cyklu
27 dniowy cykl- testujemy 10 dzień cyklu
28 dniowy cykl- testujemy 11 dzień cyklu
29 dniowy cykl- testujemy 12 dzień cyklu
30 dniowy cykl- testujemy 13 dzień cyklu
31 dniowy cykl- testujemy 14 dzień cyklu
32 dniowy cykl- testujemy 15 dzień cyklu
33 dniowy cykl- testujemy 16 dzień cyklu

Test przeprowadzamy pomiędzy godziną 10 rano a 20 wieczorem (najlepiej około 16-18). Codziennie o tej samej porze. Należy nie pić za dużo na 2 godziny przed rozpoczęciem testowania.
 
Bardzo dziękuję właśnie kupiłam sobie test i w 11 dzień będę próbowała to już 3 miesiąc i nic mam nadzieję że się uda
 
Bardzo dziękuję właśnie kupiłam sobie test i w 11 dzień będę próbowała to już 3 miesiąc i nic mam nadzieję że się uda

Kochaniutka ja tez jade pierwszy miesiac na testach ale...

Cykle kolejno: 28, 45, 28. No zglupialam poprostu niby napisane ze wziasc pod uwage najkrotszy z cykli czyli mi przypada cykl 28 dni czyli w 11 dniu i co... i dupa - ujemny od 3 dni. Zobaczymy jutro
 
mi wyszło ze w 14 dniu wystąpiła owulacja miałam 2 czerwone kreseczki, myślicie ze sie udało jejku boję się ze znowu nic

 
reklama
Do góry