reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

No właśnie! Też mi się tak zdawało, ale robiłam wszystko zgodnie z instrukcją, żeby wynik był wiarygodny... Nic! Będziemy działać dalej! Zamówiłam kolejne testy, tym razem u bardziej znanego i już sprawdzonego przez niektóre Staraczki allegrowicza (Sklep Starania). Może właśnie w Walentynki będzie TEN dzień i będziemy mieli walentynkowego dzidziusia? Fajnie by było.... Wszystkim nam tego życzę:-)
 
reklama
evita na pewno testpo wyjęciu z moczu należy polożyc na czystej, poziomej powierzchni a wynik odczytac po 3-5 minutach. Wynik pozytywny jest wtedy, gdy kreska testowa jest conajmniej tak ciemna jak kontrolna. Możliwośc przegapienia słaba, mi wychodził pozytywny dwa dni pod rząd. Owulacja występuje 24- 48 godzin po pozytywnym wyniku testu.
To są ogólne założenia, warto sprawdzic jeszcze założenia producenta testów, których używasz :-) Powodzenia :-)
 
Zobaczymy co z tej walentynkowej dzidzi wyjdzie. Jakoś mam dziwne przeczucie, że nic:-( . Robiłam testy od 9 go 16 dnia cylku i nic mi na nich nie wychodziło. Całkiem możliwe, że położenie paska po wyciągnięciu z moczu ma jednak znaczenie. Kolejne testy za miesiąc. Teraz kupiłam u innego sprzedawcy, więc łudzę sie, że wraz z nowymi testami pojawią się nowe, bardziej sprzyjające zafasolkowaniu wyniki:tak:.
 
czy któraś z was może korzystała kiedykolwiek z indykatora dni płodnych -Donna , jak tak to prosze o opinię, bo zamierzam sobie sprawic taki sprzęcik, i nie wiem czy warto...........
 
Droga Jaguś33! Fajnie by było jakbyśmy zafasolkowały w tym samym czasie. A może już Wam się udało? Kto to wie? Czasami natura płata nam różne figle. Ten byłby bardzo miły. Z całego serca życzę Wam tego. Powodzenia!
 
Witajcie :-)
Przepraszam, ze jeszcze nie odniosę się do Waszych postów, ale dopiero dzisiaj weszłam na ten wątek.
Też się zastanawiałam nad tymi testami.
Przeczytałam, ze kupowałyście je przez internet, ale czy mozna w aptece?

Muszę koniecznie spróbować, bo od dwóch lat starań nic :-( O pierwsze dziecko staraliśmy się cztery lata.

Pozdrawiam Was cieplutko
Asia i Natalka (13.02.04)
 
asialc... oczywiście że można kupić w aptece.. ja kupowałam raz w aptece a raz na allegro..
 
reklama
tez muszę sie wybrać do apteki i wyprobować te testy w maju
;-);-);-);-);-). Chcemy mieć pierwszego chłopczyka i może na coś te testy sie przydadzą :-D:-p:-D
 
Do góry