reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
Witam
W tym cyklu zamierzam pomóc sobie testami owulacyjnymi:tak:
Przeczytałam wszystkie wypowiedzi (dużo się nowych rzeczy dowiedziałam) i postanowiłam dołączyć do Waszego forum .

Za kilkanaście dni opisze moje pierwsze próby.

Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
Dziś zrobiłam swój pierwszy test owulacyjny - 10 dzień cyklu i wyszła blada druga kreseczka czyli testuje dalej.
Jaka radość była by wielka ujrzeć taką na ciążowym ale na to muszę jeszcze poczekać.
 
Ale tu pusto, czyżby wszystkim udało się zafasolkować:-):-)
Ja dziś zrobiłam drugi test, druga kreseczka jest wyraźnie ciemniejsza niż wczoraj ale jeszcze nie tak samo jak kontrolna. Na wszelki wypadek poprzytulamy się z mężem dzisiaj.
 
Witajcie mam mały problem. Robie testy od trzech dni: 10 dc bardzo blada druga kreska, 11 dc ciemniejsza niż 10 ale bylo przytulanko, dziś 12 dc obie kreski takie same i tu moje pytanie czy ma sie dziś przytulać czy lepiej poczekać do jutra? Proszę o pomoc
 
mam pytanko:
6 test ovu z rzedu pokazuje mi wynik dodatni... nie wiem o co chodzi...przedtem czegos takiego nie mialam....w tym miesiacu na dwa dni przed skokiem tempki byl pierwszy pozytywny test. czy ktoras z was miala moze podobnie i co to bylo?
 
czyli wszystkie 6 testow pokazalo kreski takie same?czy testowa byla bledsza na ktorys?
ja mialam 4 testy pozytywne na 4 dni przed @ i nie mam pojecia co bylo tego przyczyna?
 
reklama
Nie wiem jak jest z bladymi kreseczkami, ale mi wyszła bardzo wyraźna na ostatnim pasku testowym. Już myślałam że nie mam owulacji, a tu niespodzianka. Okazało się, że zawsze staraliśmy się za wcześnie, a dzięki testom dowiedziałam się, że bardzo późno mam owu (przy cuklach 31 dniowych owu mam dopiero 22 dnia) a teraz jestem w 5 tygodniu ciąży!!!!:-) Bardzo sie cieszę tym bardziej ,że staraliśmy się 4 miesiące zanim kupiłam test owulacyjny.
 
Do góry