reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

haloł mogę sie przyłączyć? jak widać ja również odkryłam ovufriend.....świetna strona do wpisywania obserwacji z cyklu....bardziej niż to npr....dla mnie to była czarna magia.
 
reklama
Haloł! jasne że możesz się przyłączyć! diablica cieszę się że jest ktoś kto też polubił ovufriend :-) jak długo dziewczyny staracie się o dziecko?

haloł mogę sie przyłączyć? jak widać ja również odkryłam ovufriend.....świetna strona do wpisywania obserwacji z cyklu....bardziej niż to npr....dla mnie to była czarna magia.
 
To jest mój drugi cykl tym razem. Poprzednio rok temu zajęło mi 3 cykle zajście w ciąże. A moja pierwsza ciąża była wpadką której owocem jest moja 11 letnia córka Patrycja:-)
 
Henryka jeszcze jedno pytanie o jakiej porze robisz testy na monitorku Clearblue? W instrukcji jest napisane ze z porannego moczu ale wszystkie inne każą robic pózniej bo z rana moze nie wykryć LH . I teraz do mnie dotarło ze w tamtym roku jak uzywalam to robiłam pod wieczór bo nie chciało mi sie czytać tej instrukcji a teraz robiłam rano i nie mogłam ustalić owulacji.
 
no hej....mnie zajściew ciaze zajeło całe 12 miesięcy dokładnie rok po odstawieniu tabletek anty zobaczyłam na teście 2 krechy. teraz mam nadzieje że nie będzie to tak długo trwało...jak to się mówi człowiek uczy się na błędach....wiem jak się do staranek zabrać. Tylko że u mnie nie jest tak że ja chcę wogóle być w ciazy...ja chcę być w ciązy w określonych miesiącach...jakby to powiedzieć żebyście mnie źle nie zrozumiały...nie mogę mieć drugiego dziecka na zimę. Córka urodziła sie w listopadzie i cała zime przesiedziałyśmy w domu miałam taką depresje że zbiereałam sie jeszcze długo....dlatego na poród wybieram miesiace z pierwszej połowy roku...
 
reklama
No więc (a polonistka mi mówiła, żeby nie zaczynać zdania od no więc :-D) pierwszy dzień testowania aplikatorów za mną:-).Pierwsza sprawa i najważniejsza - nie aplikujcie przy mężu... takie jaja były, że i w pierwszym momencie nastrój szlag trafił ale szybko to naprawiłam :cool2:.
W instrukcji jest napisane aby to zrobić tuż przed lub w trakcie zbliżenia, następnym razem będę mądrzejsza i zrobię to przed w zaciszu łazienki:tak:
Trochę ciężko się aplikuje bo w zasadzie nigdy nie wiesz czy już wszystko poszło czy jeszcze nie (zasysa się)
W odróżnieniu od większości lubrykantów ten mi nie przeszkadzał jest konsystęcji takiego trochę zagęszczonego śluzu lub żelu do higieny intymnej i pachnie kremem do rąk (ładnie)
Tyle pierwszych wrażeń, jak macie jeszcze jakieś pytania to służę :-)
Diablica witamy :)
 
Do góry