reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy blada kreska

U

użytkownik 167877

Gość
20161008_074316.jpg
Jestem 12 dni po owulacji robiłam dziś rano test . Wyszła druga bardzo słaba kreska czy taka słaba się liczy ? Czy raczej tak zawsze widać cień. Dziękuję za odpowiedz. Zdjęcie w załączniku
20161008_074316.jpg
 

Załączniki

  • 20161008_074316.jpg
    20161008_074316.jpg
    248,5 KB · Wyświetleń: 77 588
reklama
reklama
Pierwszy test 28 dc a drugi dziś 30dc.
Mam tak delikatnie nabrzmiałe piersi ale nie tak bardzo jak normalnie przed okresem miałam. I w brzuszku czuje ze coś się dzieje ale trudno to opisać poprostu czuje ze tam rośnie dzidzia Krwawienia nie miałam
 
Za szybko jednak poszłam na usg Nie było widać pęcherzyka dlatego nie stwierdził ciąży pozatym mówił ze widzi jakiś płyn dlatego jeszcze mam się wstrzymać i nie cieszyć zbyt szybko. Za tydzień mam się zjawić ponownie na usg. Zmartwił mnie ten płyn
 
reklama
Do góry