reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

vivienne- ja ostatnio lykalam zurawinke jakis tydzien moze 9 dni i mi przeszlo. Jesli Cie to niepokoi to idz do lekarza. Trudno mi powiedziec ile to moze trwac u Ciebie. Ja juz mialam rozne przeboje z a to bialko w moczu, a to ze jakies nablonki czy moczany to praktycznie standard. Pij duzo wody zeby bakterie wyplukac.
 
reklama
Nic więcej mi nie wyszło właśnie, mój gin kazał mi brać żuravit i na razie tyle. No to łykam,bo widzę że jest dużo lepiej po tabletce, tylko właśnie ciekawi mnie ile to może człowieka babrać.
Dzięki Neska za rady wszystkie :-)
No nic, idę robić ciasteczka, bo tak mnie jakoś naszło :)
 
Vievienne-witamine C kazal ci pić czy zażywać zeby mocz zakwasić jak był obojętny u nas Nastka też ma takie zalecenie od lekarza ze względu na pęcherz ale jak ja kiedys byłam przeziębiona i waptece pytałam czy moge zażywać witamine c to mi farmaceutka powiedziala że w ciąży sie powinno jej wystrzegać ale lekarz napewno wie co robi ja na pęcherz i problemy z nerkami w ciązy I zażywalam albo urosept albo jak mnie tak porządnie wzięło to furagine ale to tylko na recepte a żurawine też jest dobrze podjadac zamiast rodzynek:-) Madlen będę trzymala kciuki za jutro:tak:
 
Dziewczyny to po wizycie. Prawdopodobnie dziewczynka. Ale na 100% dr. powie mi za 3 tyg. Wazy 230 g, ruchliwa, ładna hihih. Szyjka się skróciła 1 cm. macica twarda. Dostałam luteinę dopochwowo i preparat zelaza.
 
Dziewczyny to po wizycie. Prawdopodobnie dziewczynka. Ale na 100% dr. powie mi za 3 tyg. Wazy 230 g, ruchliwa, ładna hihih. Szyjka się skróciła 1 cm. macica twarda. Dostałam luteinę dopochwowo i preparat zelaza.

Gratulujemy ladniutkiej niuni:-):-):-)

To tylko ja i Fiolka nie znam plci jeszcze:rolleyes2::rolleyes2::confused:
 
Noukie ja też jeszcze nie znam ;/
nathani nie prrzejmuj się gdyby było źle skierowałby cię do szpitala i codziennie miałabyś ktg żeby sprawdzic czy skurczy nie ma
 
Nathani to gratulacje córy :) Waży dokładnie połowę mojej ;)
W jakim czasie skróciła Ci się szyjka o ten 1 cm? Moja przez ostatnie 3 tygodnie się nie skróciła, ale mimo wszystko jest dość krótka, dalej więc mam nadzieję, że się skracać nie będzie, bo nie bardzo ma z czego...

Moje dziecię też wariowało na usg, a jakoś słabo się stara żeby rodzice poczuli ;) Pewnie łożysko amortyzuje ruchy. Najważniejsze, że z naszymi Bąblami wszystko dobrze. Jeszcze raz gratulacje zdrowego Maluszka :)
 
reklama
Do góry