reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Dziewczyny, czytam Was tu trochę i widzę że dostajecie różne kombinacje leków na stymulację. Ja dziś dostałam Rekovelle 8 mcg i zaczęłam się zastanawiać czemu tylko jeden, nie za mało? 😅
 
reklama
Jak to właśnie jest przy transferach, bo niektóre kliniki każą badać progesteron w dzień transferu? Ja tylko 7 dni po transferze miałam badany razem z betą
Ja mam mieć zrobiony prog i estradiol tego 13 wrz, wiec przed transferem. Tak samo u mnie badali 2-3 dc prog i estradiol, i przed punkcją prog i estradiol. Mam wrażenie, ze tylko u mnie w klinice tak kłują 🫣
 
Do góry