reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Czyli w miesiąc. Mam nadzieję, że jak 10.08 pójdę do gina to nie usłyszę, że się skróciła, bo mówił mi, że poniżej 30 mm to jest kiepsko, moja ma 33 :dry: ale to dokładnie tyle samo co na poprzedniej wizycie, odstęp 3 tygodnie.

A USG wskazuje poród na 26.11, niecały tydzień wcześniej niż @
 
reklama
Nathani gratuluję małej Księżniczki:-)
Noukie ja też jeszcze nie znam płci ale do usg zostało mi 6 dni i może wtedy już bedzie wiadomo:tak:
Ciekawe własnie jaka płeć zwycięży wśród grudnióweczek.
 
nathanigatulacje! dobrze, że już sie uspokoiłaś :) Twoja kruszynka po prostu malutka i nie czujesz jej pewnie dlatego jeszcze ;) ale baaaaardzo się cieszę że wszystko dobrze z maluszkiem :)
wiolka chyba na razie wygrywają sisiory w grudniówkach :-D
 
No to jest nas 4 nieswiadome:-D:-D:-D


Tylko, ze ja poznam moze dopiero 20 sierpnia:szok::szok::szok:

Vivienne moja szyjka ma 3,5 cm i gin mowil, ze to dobrze ale tez nie wiem czy to sa jakies rozne pomiary:confused:
 
moja szyjka miała 4 cm, teraz ma 3 cm. Sygnały niepokojące powiedział regularne skurcze oraz bóle od krzyża do przodu brzucha jakby obejmujące takie. tak mi dr. powiedział. Ale jestem dobrej myśli. Musi być dobrze, w ostateczności będą mi zakładać szew okrężny.
vivienne to ty masz termin miesiac wczesniej niż ja:tak:
 
Nathani gratuluje córci :-)
Szyjka minimalnie powinna mieć 3cm z tego co wiem :-)
Wyniki odebrałam (w końcu) i niby mocz ok... Ale przy osttanich badaniach też mocz miałam dobry a gin stwierdził, że jakieś bakterie są. W krwi mam leukocytów za dużo, bo norma do 10 a ja mam 11,3.... Hemoglobinka niska ale jeszcze w normie, bo 12,3 :-D
 
reklama
W poniedziałek na 16.00 mam wizytę laryngologa... mam nadzieję, że coś poradzi, bo tania to ona nie jest... no niby polecona, niby Pani profesor... ale ja jakoś lekarzom mało ufam... Mój GP jest wyjątkiem...
 
Do góry