reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wózkowy :)

reklama
Piękny nie ma co, widziałam zimą właśnie u jednej babeczki i zapadły mi w pamięć te właśnie rękawiczki! Ale na moje tereny niestety by się nie przydał...Chyba że tylko do auta ale za drogi jak na taką skąpą funkcję dla mnie;p
 
Hehe przerazila?:) mlody juz siedzial to tylko dostawilam gondole. Ma tyle opcji zmieniania ze cos wygodnego sie znajdzie:)
A syn ma prawie 16m-cy:)
 
Mój ma prawie 20 miesięcy i waży 13 kg a dopiero teraz siedzi w wózku bo tak to wolał uciekać. Dla jego bezpieczeństwa muszę mieć podwójny wózek choć mam nadzieje że max do 3 roku i uda się dojść do kompromisu że będzie chodził za rączkę.No chyba że będzie problem z kasą na wózek to będę się męczyć i na spacerki tylko koło domu .Najbardziej wersja z gondolą mi sie nie podoba a można go ustawić że gondola normalnie a starszak podziwia świat ??
 
W icandy jest taka mozliwosc ze niemowle obok Ciebie a starszak przodem do kierunku jazdy ale wtedy gondola jest tylem. Chociaz i tak mi sie widzi lepiej to rozwiazanie bo mala by sie wkurzala gdyby miala jechac tylem
ImageUploadedByForum BabyBoom1382541184.481864.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1382541197.295664.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1382541184.481864.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1382541184.481864.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 52
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1382541197.295664.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1382541197.295664.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Do góry