reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Hej wszystkim :-)


Anita akurat 9 lipca minęło 5 lat i stąd ta precyzja :tak::-D

Karolcia współczuję nocki:sorry:

Aniu ja w ten piątek odpadam bo będę szalała w BB na panieńskim ale za tydzień kto wie ?:rofl2:

Massiek łączę się z Tobą w bólu :tak:

co do bajek, Marcel baaaardzo lubi kilka bajek i często je oglądaoczywiście w granicach rozsądku zresztą są to bajki, z których dużo się uczy ( np. umie liczyć po ang. do 5, zna kilka słówek i takie tam :tak: )
 
reklama
Anneczka brawo dla Marcelka.

U nas już po odsmoczkowaniu Dominika. Jak byłam w Przemyślu to przez 3 dni w ogóle mu nie dawałam a on nawet tego nie zauważył. Chyba nie był do niego zbytnio przywiązany :-D
 
Hejka!!!

Anitka odpisałam Ci:tak::tak::tak::tak:
a gdzie Agawa się podziewa????:eek::eek::eek::eek:
Massiek ja mojej oczekuje:baffled:znow mam spore spoźnienie:eek::eek::eek:tak mi skacze a cyto mam w porzadeczku bo robiłam:laugh2::eek:
Ania...no niektore firmy mają duże rozmiarówki:happy::happy::happy:
 
Pełna zapału postanowiłam zrobić kurs jak miałam 17 lat i przyznam że pierwsze lekcje koszmarnie mnie męczyły i stresowały. .

To bardzo pocieszające :-D

Matuś pięknie zakłada już sam sandałki. Tylko jak zakładam mu adidaski to się żali że nie potrafi ich ubrać.
Poza tym dzisiaj w Łańcucie powiedział że chce kupkę więc załatwiliśmy potrzeby pod drzewkiem i do domu dojechaliśmy z suchą wewnątrz pieluchą. Na zewnątrz była mokra bo Matuś zapomniał zamknąć butelkę z piciem :-D

Gratuluje , mądry chłopiec :tak:

Mini w Tarnowie mieszkam dokładnie 5 lat i 13 dni ;-):szok:

I co Cię do nas sprowadziło ??:-)

ufff ale dziś upalnie normalnie nie da się wytrzymać a ja jeszcze wczoraj dostałam @@@@ i dziś niemiłosiernie zdycham :confused2:

łączę się w bólu @
:-(

Mierzyłam też jedną bluzkę, ale S było za duże. :szok: Nawet obawiam się, że XS też mogłoby być gdyby było. Co oni robią z tymi rozmiarówkami.

Ja ostatnio mierzyłam sukienkę w coccodrillo na 158 :szok: i była dobra , a mieli jeszcze większe :szok:

iDziewczyny - dysponuję jeszcze dwoma piątkami. ;-)

No to co z piwkowym ?? Ja się umówiłam w ten piątek z koleżankami na 17 więc wieczór mam wolny , mąż nie powinien mieć nic na przeciw :-D

mój tez ogląda ulicę sezamkową ale na mini mini bo śpiewaja i nie jest za dużo rzeczy na ekranie tylko 1 lub 2 osoby na czystym jednokolorowym tle wiec sie dziecko moze skupić i są fajne piosenki więc Oski robi tany tany;-)

No widzisz na to nie zwróciłam uwagi :sorry: Borys uwielbia elmo song i elmo riding a tricycle :-D bo jest tam rower i wielki pies :-D:-D:-D

Massiek ja mojej oczekuje:baffled:znow mam spore spoźnienie:eek::eek::eek:tak mi skacze a cyto mam w porzadeczku bo robiłam:laugh2:
A prolaktynę masz w normie ??

..... ale upał :confused2:oby w następnym tygodniu było chłodniej bo muszę generalkę zrobić , Tesciowa przyjeżdża
:szok::szok::szok::-D....
 
A tego kurcze nie wiem Mini:baffled::baffled::baffled::baffled:czuje żeniedlugo nadejdzie ale narazie nic...co oczywiście jast fajne w upały:-p:-p:-p:-p...a z rozmiarówką mam to samo:szok::szok::szok:kupuje sobie 13 lat:-D:-D:-D:-Dnierzadko:rofl2:

Karolciu wielkie dzieki za karteczke kochana:happy::happy:cudna jest;-);-):tak::tak::tak:
 
Witam w kolejny upalny dzień.

I znowu nic nie znalazłam, albo raczej znalazłam ale jak mi kolorystycznie odpowiadał to tylko rozmiary 39 i 40, z innych na odwrót -jak rozmiar dobry to kolor nie taki.
Często patrzę na stoisku dziecięcym na ubrania na siebie. ;)
 
reklama
Agunia dopiero dostałaś?!

My dzisiaj rozłożyliśmy basen i pluskaliśmy się z Matulem i Miniem. Szaleństwo było co nie miara. Miniuś albo się zmęczył albo orzeźwił bo zaraz po tym jak go wyjęłam i zmieniłam koszulkę padł.
 
Do góry