reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Ania wiesz co...no wlasnie z klapek biore 39 czasem:szok::szok::szok: za to baleriny 37/38:szok::szok::szok:jakies chore te rozmiarówki:szok::szok::szok:swoja droga baleriny to moje ukochane buty:laugh2::laugh2::laugh2:kiedys kupiłam nówke z ciuchów:baffled::happy::happy::happy:
 
reklama
duchota dziś okropna coś mi się wydaje że chyba burza będzie w nocy, a myśmy w pracy się dziś trochę ratowały wiatrakiem pod sufitem także w miarę jakoś dało się wytrzymać :)
 
Hej Dziewczynki. Jak noc Wam minęła? U nas był prawie huragan. Dzieci się bały w nocy i skończyło się na tym że spaliśmy w 4 w dużym pokoju. Nie było tragicznie bo i tak spać nie mogłam. O 3:15 w nocy poszłam sprawdzić czy nasze zabawki jeszcze są ale tylko dmuchany samochód Matusia fruwał więc wzięłam go do domu. Normalnie koszmar. Jak zamknęłam balkon to wtedy prawie się ugotowaliśmy ale dzieci w sumie spały ładnie :-)
 
reklama
Do góry